Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.10.2013Äriregister
- Aadress
- Kollane tn 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10147 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.danadairy.comÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +417 96019496Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46331 — Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüükÄriregister · MTA
- Osakapital
- 97 601,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 13 h tagasi danadairy.com10 tehnoloogiat tuvastatud
UI raamistik
BootstrapTailwind CSS
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Sildihaldur
Google Tag Manager
Turvalisus
reCAPTCHA
Veebiserver
nginx
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 810 996 € | 41 594 € | 325 199 € | €640k | 2 | 07.07.2025 |
| 2023 | 997 252 € | 6428 € | 363 605 € | €843k | 2 | 27.08.2024 |
| 2022 | 799 305 € | −205 576 € | 417 930 € | €814k | 2 | 12.10.2023 |
| 2021 | 946 963 € | −157 767 € | 623 506 € | €882k | 10 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 3 344 576 € | −317 606 € | 781 272 € | €1.6m | 14 | 24.08.2021 |
| 2019AUD | 11 268 103 € | 21 249 € | 1 298 879 € | €3.0m | 14 | 02.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 11 164 € | 11 246 € | 1 |
| 2025 | — | 47 244 € | 47 573 € | 1 |
| 2024 | — | 65 620 € | 46 168 € | 1 |
| 2023 | — | 43 771 € | 44 701 € | 1 |
| 2022I-II kv | 148 532 € | 34 884 € | 35 604 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €12k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €12k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €11k | €11k | €31k |
| Tööjõumaksud 2024 | €12k | €12k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €11k | €11k | €11k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €12k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €69k | €79k | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (22)
Äriregister kanded10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10189180 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
11.10.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10189180 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10189180 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
10.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10189180 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 17 sündmust
10.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10189180 / 8 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10189180 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
07.08.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10189180 / 6 · Olek: Jõustunud
07.08.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
29.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10189180 / 5 · Olek: Jõustunud
29.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.05.2016
Muutmiskanne
Ä 10189180 / 4 · Olek: Jõustunud
12.05.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10189180 / 3 · Olek: Jõustunud
09.03.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10189180 / 2 · Olek: Jõustunud
13.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.10.2013
Esmakanne
Ä 10189180 · Olek: Jõustunud
29.10.2013
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Massoud MemariJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet