Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.10.2017Äriregister
- Aadress
- Kollane tn 8, Kesklinna linnaosa, Tallinn, 10147 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6002374Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46331 — Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102018534MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
- LEI
- 254900BONNH598JX8J35 · lapsed · väljastatud 02.08.2021 · uuendamine hilinenud 1380 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€17.2mviimane
€50.0m€25.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€205kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 17 185 745 € | 204 960 € | 355 012 € | €5.9m | 5 | 30.10.2025 |
| 2023AUD | 13 314 514 € | 97 290 € | 400 052 € | €5.0m | 5 | 29.12.2024 |
| 2022AUD | 20 715 141 € | 65 328 € | 302 762 € | €4.9m | 5 | 17.07.2024 |
| 2021AUD | 12 181 284 € | 256 162 € | 237 434 € | €4.1m | 3 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 8 171 959 € | 82 955 € | −18 728 € | €1.5m | 1 | 15.10.2021 |
| 2019 | 1 694 826 € | 3992 € | 44 902 € | €589k | 2 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€10.0m€5.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 309 667 € | 16 662 € | 17 679 € | 4 |
| 2025 | 13 207 708 € | 19 116 € | 71 059 € | 5 |
| 2024 | 8 504 818 € | 55 527 € | 73 833 € | 4 |
| 2023 | 11 006 016 € | 19 656 € | 66 608 € | 4 |
| 2022 | 18 592 812 € | 25 014 € | 57 177 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €310k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.6m | €5.0m | €3.2m | €2.4m |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | 0 € | €19k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €18k | €20k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €2.1m | €2.4m | €1.7m | €2.2m |
| Riigimaksud 2024 | €17k | €24k | 0 € | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €26k | €16k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €3.0m | €3.9m | €3.4m | €746k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €4k | 0 € | €15k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €16k | €18k | €16k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €2.9m | €4.4m | €5.8m | €5.5m |
| Riigimaksud 2022 | €11k | 0 € | 0 € | €14k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €15k | €16k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 4 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded29.11.2024
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 50067018 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.09.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50067018 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50067018 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.12.2023
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50067018 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50067018 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 9 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50067018 / 4 · Olek: Jõustunud
16.12.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50067018 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50067018 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.10.2017
Esmakanne
Ä 50067018 · Olek: Jõustunud
09.10.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Massoud MemariJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet