Üldandmed
Äriregister · 4 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.05.2014Äriregister
- Aadress
- Tehnika tn 9-9ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.mvservice.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 55671776Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33121 — Masinate ja seadmete remont ning hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101869658MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 min tagasiOsanikud
Äriregister · 4 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 min tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 9 h tagasi mvservice.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 376 465 € | 10 724 € | 164 050 € | €199k | 5 | 27.02.2026 |
| 2024 | 354 707 € | 441 € | 153 326 € | €180k | 5 | 08.05.2025 |
| 2023 | 279 947 € | −14 623 € | 152 885 € | €166k | 5 | 04.03.2024 |
| 2022 | 218 653 € | 1954 € | 167 508 € | €166k | 4 | 09.03.2023 |
| 2021 | 256 257 € | 14 686 € | 165 554 € | €172k | 6 | 04.04.2022 |
| 2020 | 231 543 € | −17 636 € | 150 869 € | €175k | 13 | 30.03.2021 |
| 2019 | 252 574 € | 18 355 € | 168 504 € | €192k | 7 | 05.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 71 340 € | 28 236 € | 15 279 € | 5 |
| 2025 | 383 002 € | 119 206 € | 57 418 € | 5 |
| 2024 | 334 405 € | 85 566 € | 48 622 € | 5 |
| 2023 | 305 869 € | 74 601 € | 40 754 € | 5 |
| 2022 | 196 473 € | 57 626 € | 32 183 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €71k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €101k | €78k | €115k | €90k |
| Riigimaksud 2025 | €30k | €27k | €36k | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €15k | €15k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €53k | €94k | €91k | €96k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €25k | €29k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €13k | €15k | €11k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €35k | €83k | €95k | €93k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €18k | €28k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €10k | €12k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €25k | €44k | €81k | €47k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €14k | €17k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €7k | €8k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Toetused (1 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
7798 €
Ajalugu (19)
Äriregister kanded22.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
22.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20067816 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20067816 / 7 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 14 sündmust
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20067816 / 6 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20067816 / 5 · Olek: Jõustunud
13.10.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.10.2015
Muutmiskanne
Ä 20067816 / 4 · Olek: Jõustunud
28.08.2014
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
28.08.2014
Ümberkujundamiskanne
Ä 20067816 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.08.2014
Ümberkujundamiskanne
Ä 20067816 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
28.08.2014
Ümberkujundamiskanne
Ä 20067816 / 3 · Olek: Jõustunud
19.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.08.2014
Muutmiskanne
Ä 20067816 / 2 · Olek: Jõustunud
30.05.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
30.05.2014
Esmakanne
Ä 20067816 · Olek: Jõustunud
29.05.2014
Esmakanne
Ä 20067816 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Meelis VassiljevJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet