Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.07.2014Äriregister
- Aadress
- Mõisavahe tn 3-7, Tartu linn, Tartu linn, 50707 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56980302Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4322 — Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101727842MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud
Äriregister · 1 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 1 h tagasiSTANDHAUS EHITUS OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 189 285 € | 18 408 € | 495 868 € | €608k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 161 069 € | 70 644 € | 477 459 € | €489k | 2 | 17.06.2024 |
| 2022 | 136 335 € | 15 207 € | 406 815 € | €415k | 2 | 09.06.2023 |
| 2021 | 198 891 € | 9211 € | 391 608 € | €412k | 2 | 28.06.2022 |
| 2020 | 686 697 € | 32 097 € | 382 397 € | €413k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 555 063 € | 10 233 € | 350 300 € | €391k | 2 | 28.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2948 € | 1749 € | 1184 € | — |
| 2025 | 92 000 € | 26 211 € | 16 331 € | 1 |
| 2024 | 189 285 € | 48 792 € | 12 818 € | 1 |
| 2023 | 161 069 € | 36 690 € | 12 832 € | 1 |
| 2022 | 137 235 € | 32 665 € | 15 974 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €3k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €20k | €48k | €15k |
| Riigimaksud 2025 | €5k | €8k | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2024 | €9k | €67k | €104k | €9k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €17k | €24k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €3k | €4k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €9k | €49k | €52k | €51k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €11k | €13k | €8k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €4k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €14k | €23k | €52k | €48k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €7k | €12k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €5k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20068169 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20068169 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20068169 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20068169 / 3 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.07.2014
Muutmiskanne
Ä 20068169 / 2 · Olek: Jõustunud
17.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.07.2014
Esmakanne
Ä 20068169 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Heino VarikmägiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100% · 2 muud ettevõtet