Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.07.2014Äriregister
- Aadress
- Jalgpalli tn 1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71111 — ArhitektitegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101732471MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 291 051 € | 349 € | 6333 € | €79k | 9 | 15.07.2025 |
| 2023 | 301 700 € | 309 € | 5984 € | €103k | 10 | 06.08.2024 |
| 2022 | 422 267 € | 751 € | 5675 € | €122k | 11 | 04.08.2023 |
| 2021 | 494 878 € | −11 695 € | 4924 € | €153k | 12 | 17.10.2022 |
| 2020 | 368 229 € | 18 835 € | 16 619 € | €84k | 10 | 30.03.2021 |
| 2019 | 352 574 € | −10 240 € | −2216 € | €80k | 9 | 21.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 52 885 € | 31 806 € | 14 069 € | 9 |
| 2025 | 282 385 € | 117 619 € | 76 796 € | 10 |
| 2024 | 304 655 € | 101 598 € | 58 149 € | 12 |
| 2023 | 340 519 € | 119 795 € | 77 356 € | 11 |
| 2022 | 424 576 € | 152 140 € | 108 974 € | 12 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €53k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €60k | €65k | €82k | €74k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €35k | €26k | €36k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €24k | €17k | €23k |
| Töötajaid 2025 | 12 | 12 | 10 | 10 |
| Käive 2024 | €77k | €61k | €74k | €92k |
| Riigimaksud 2024 | €25k | €20k | €22k | €35k |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €5k | €14k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 9 | 11 | 12 |
| Käive 2023 | €104k | €89k | €72k | €75k |
| Riigimaksud 2023 | €37k | €17k | €36k | €30k |
| Tööjõumaksud 2023 | €19k | €13k | €27k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 12 | 11 | 10 | 11 |
| Käive 2022 | €132k | €103k | €99k | €91k |
| Riigimaksud 2022 | €52k | €33k | €33k | €35k |
| Tööjõumaksud 2022 | €38k | €23k | €21k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 14 | 13 | 12 | 12 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiToetused (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2016
15 000 €
Ajalugu (18)
Äriregister kanded10.04.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10198109 / 8 · Olek: Jõustunud
10.04.2026
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10198109 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10198109 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10198109 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
07.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10198109 / 5 · Olek: Jõustunud
07.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
25.04.2017
Muutmiskanne
Ä 10198109 / 4 · Olek: Jõustunud
25.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10198109 / 3 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.04.2016
Muutmiskanne
Ä 10198109 / 2 · Olek: Jõustunud
19.04.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.04.2016
Muutmiskanne
Ä 10198109 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
18.07.2014
Esmakanne
Ä 10198109 · Olek: Jõustunud
18.07.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Alar HammerJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Reimo IlpJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet