Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.09.2014Äriregister
- Aadress
- F. R. Kreutzwaldi tn 11ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96211 — Juuksuriteenindus ja habemeajamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101751371MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 450 925 € | 17 645 € | 20 927 € | €76k | 8 | 22.04.2025 |
| 2023 | 435 654 € | −22 767 € | 3282 € | €54k | 10 | 05.06.2024 |
| 2022 | 444 611 € | −33 640 € | 26 049 € | €73k | 11 | 22.06.2023 |
| 2021 | 450 767 € | 41 097 € | 59 689 € | €109k | 13 | 16.06.2022 |
| 2020 | 363 711 € | −13 002 € | 42 592 € | €91k | 9 | 04.05.2021 |
| 2019 | 381 306 € | −77 035 € | 55 595 € | €101k | 5 | 21.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 61 606 € | 18 739 € | 13 705 € | 5 |
| 2025 | 369 457 € | 124 419 € | 84 889 € | 4 |
| 2024 | 455 172 € | 159 296 € | 102 069 € | 8 |
| 2023 | 437 150 € | 142 110 € | 101 329 € | 9 |
| 2022 | 458 483 € | 127 361 € | 84 877 € | 13 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €62k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €96k | €114k | €91k | €68k |
| Riigimaksud 2025 | €33k | €36k | €31k | €24k |
| Tööjõumaksud 2025 | €24k | €22k | €21k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 6 | 5 | 4 |
| Käive 2024 | €107k | €129k | €119k | €100k |
| Riigimaksud 2024 | €36k | €41k | €46k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €23k | €26k | €30k | €24k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 8 | 8 |
| Käive 2023 | €103k | €125k | €112k | €97k |
| Riigimaksud 2023 | €35k | €35k | €38k | €34k |
| Tööjõumaksud 2023 | €25k | €24k | €26k | €26k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 10 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | €107k | €112k | €136k | €104k |
| Riigimaksud 2022 | €34k | €29k | €31k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €20k | €20k | €23k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 12 | 13 | 13 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10199894 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10199894 / 6 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 11 sündmust
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10199894 / 5 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10199894 / 4 · Olek: Jõustunud
25.09.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 3
25.09.2015
Muutmiskanne
Ä 10199894 / 3 · Olek: Jõustunud
23.09.2015
Muutmiskanne
Ä 10199894 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
31.10.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.10.2014
Muutmiskanne
Ä 10199894 / 2 · Olek: Jõustunud
28.10.2014
Muutmiskanne
Ä 10199894 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
10.09.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
10.09.2014
Esmakanne
Ä 10199894 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Marika MinlibajevaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Merike AifaAsutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet