Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.10.2014Äriregister
- Aadress
- Krulli tn 2b, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10411 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102500592MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€794kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€28kviimane
€200k€99k€-2k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 793 810 € | 27 569 € | 193 694 € | €285k | 5 | 25.06.2025 |
| 2023 | 1 041 090 € | 110 696 € | 166 087 € | €215k | 5 | 09.07.2024 |
| 2022 | 356 187 € | 55 347 € | 55 391 € | €114k | 5 | 02.03.2023 |
| 2021 | 12 755 € | 44 € | 44 € | 44 € | 0 | 09.05.2022 |
| 2020 | 2150 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 | 28.06.2021 |
| 2019 | 2250 € | −1262 € | 79 914 € | €80k | 0 | 04.01.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 222 122 € | 51 902 € | 11 429 € | 5 |
| 2025 | 1 250 900 € | 95 820 € | 28 574 € | 5 |
| 2024 | 1 226 601 € | 123 794 € | 27 530 € | 5 |
| 2023 | 1 142 349 € | 112 098 € | 29 972 € | 5 |
| 2022I-IV kv | 322 280 € | 25 807 € | 4492 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €222k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €52k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €314k | €462k | €314k | €160k |
| Riigimaksud 2025 | €24k | €24k | €21k | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €11k | €5k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €338k | €190k | €370k | €329k |
| Riigimaksud 2024 | €31k | €24k | €36k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €7k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €239k | €384k | €290k | €229k |
| Riigimaksud 2023 | €20k | €37k | €24k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €7k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | — | 0 € | €48k | €274k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | €5k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | 397 € | €4k |
| Töötajaid 2022 | — | — | 3 | 5 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded16.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.01.2026
Muutmiskanne
Ä 10201135 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10201135 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 16 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10201135 / 8 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10201135 / 7 · Olek: Jõustunud
29.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10201135 / 6 · Olek: Jõustunud
04.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
04.04.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10201135 / 5 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10201135 / 4 · Olek: Jõustunud
20.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
20.01.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10201135 / 3 · Olek: Jõustunud
16.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10201135 / 2 · Olek: Jõustunud
13.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10201135 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.10.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
15.10.2014
Esmakanne
Ä 10201135 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Andrei PavlovJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet