Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.12.2014Äriregister
- Aadress
- KõrgesillaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101888561MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 91 333 € | 4561 € | 253 624 € | €280k | 1 | 21.01.2026 |
| 2024 | 142 671 € | 83 165 € | 249 063 € | €285k | 1 | 30.05.2025 |
| 2023 | 97 467 € | 22 110 € | 165 898 € | €267k | 1 | 08.03.2024 |
| 2022 | 157 586 € | 9853 € | 143 789 € | €181k | 1 | 06.06.2023 |
| 2021 | 121 538 € | 11 808 € | 133 936 € | €195k | 1 | 28.03.2022 |
| 2020 | 64 942 € | −9765 € | 122 128 € | €215k | 1 | 17.03.2021 |
| 2019 | 94 233 € | 24 206 € | 131 893 € | €184k | 1 | 14.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 42 636 € | 7391 € | 1071 € | 1 |
| 2025 | 76 333 € | 15 046 € | 4075 € | 1 |
| 2024 | 253 259 € | 37 036 € | 4024 € | 1 |
| 2023 | 143 197 € | 11 137 € | 2953 € | 1 |
| 2022 | 149 421 € | 17 343 € | 3022 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €43k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €28k | €6k | €28k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €5k | €1k | €6k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €116k | €21k | €103k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €2k | €22k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €58k | €17k | €60k | €8k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €2k | €1k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 271 € | 670 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €96k | €27k | €17k | €10k |
| Riigimaksud 2022 | €15k | 0 € | 743 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | 388 € | 271 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | — | — | — |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10203435 / 6 · Olek: Jõustunud
25.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
25.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10203435 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10203435 / 4 · Olek: Jõustunud
14.01.2015
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
14.01.2015
Ümberkujundamiskanne
Ä 10203435 / 3 · Olek: Jõustunud
13.01.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.01.2015
Muutmiskanne
Ä 10203435 / 2 · Olek: Jõustunud
11.12.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
11.12.2014
Esmakanne
Ä 10203435 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Lenno LüüsJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet