Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.12.2014Äriregister
- Aadress
- Söödi tn 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5096234Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43221 — Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101763055MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 625 137 € | 6318 € | 95 455 € | €314k | 4 | 28.11.2025 |
| 2023 | 410 006 € | 7748 € | 89 137 € | €141k | 3 | 06.12.2024 |
| 2022 | 486 458 € | 34 719 € | 81 389 € | €195k | 3 | 04.12.2023 |
| 2021 | 192 703 € | 27 090 € | 46 670 € | €118k | 2 | 13.03.2023 |
| 2020 | 345 703 € | 1216 € | 19 580 € | €184k | 3 | 04.02.2022 |
| 2019 | 286 099 € | 2310 € | 18 364 € | €68k | 3 | 10.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 117 058 € | 9723 € | 4729 € | 3 |
| 2025 | 1 032 394 € | 93 847 € | 24 137 € | 3 |
| 2024 | 378 550 € | 45 418 € | 11 473 € | 3 |
| 2023 | 697 494 € | 59 182 € | 16 828 € | 3 |
| 2022 | 244 100 € | 26 214 € | 9644 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €117k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €378k | €249k | €306k | €99k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €15k | €36k | €20k |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €5k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Käive 2024 | €104k | €37k | €115k | €122k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €9k | €8k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €2k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €184k | €125k | €272k | €117k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €2k | €24k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €1k | €8k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €36k | €10k | €95k | €103k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €5k | €16k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €1k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiRiigihanked (3 · €545k)
Riigihangete register · 2 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 17.12.2025 | Tõstamaa katlamaja renoveerimine | Osaühing SuFe | 337 000 € |
| 11.04.2021 | Järva-Jaani lõunapiirkonna pelletikatlamaja rajamine | AS Järva Haldus | 129 800 € |
| 06.05.2020 | Melliste katlamaja projekteerimine ja ehitamine | Kastre Vallavalitsus | 78 498 € |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40038323 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.04.2022
Muutmiskanne
Ä 40038323 / 5 · Olek: Jõustunud
04.04.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.04.2022
Muutmiskanne
Ä 40038323 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 8 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40038323 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40038323 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.05.2015
Muutmiskanne
Ä 40038323 / 2 · Olek: Jõustunud
04.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.12.2014
Esmakanne
Ä 40038323 · Olek: Jõustunud
17.12.2014
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Mati SarapJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Uno PetenbergAsutaja · 2 muud ettevõtet
Maarika SarapOsanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte