Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.01.2015Äriregister
- Aadress
- MännikiviADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.safelight.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 53458444Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33141 — Muude elektriseadmete remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101772619MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 3 h tagasi safelight.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
JavaScript-teek
jQuery
UI raamistik
Bootstrap
Veebiserver
nginx
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 447 € | −3966 € | 8918 € | €10k | 0 | 16.04.2026 |
| 2024 | 18 965 € | 214 € | 12 884 € | €13k | 0 | 16.10.2025 |
| 2023 | 10 520 € | −1042 € | 17 870 € | €18k | 0 | 12.07.2024 |
| 2022 | 6440 € | −3687 € | 18 912 € | €19k | 0 | 04.07.2023 |
| 2021 | 42 024 € | 4244 € | 22 599 € | €23k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 27 132 € | 3032 € | 21 581 € | €26k | 0 | 29.10.2021 |
| 2019 | 94 800 € | 28 407 € | 32 049 € | €35k | 0 | 28.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1630 € | 964 € | 743 € | — |
| 2025 | 15 447 € | 3550 € | 1561 € | — |
| 2024 | 19 467 € | 6964 € | 2874 € | — |
| 2023 | 12 971 € | 2287 € | 945 € | 1 |
| 2022 | 6500 € | 724 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 964 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 743 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €1k | €2k | €1k | €11k |
| Riigimaksud 2025 | 30 € | 231 € | 66 € | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | €2k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €1k | €2k | €1k | €15k |
| Riigimaksud 2024 | 677 € | €1k | 73 € | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | 75 € | 0 € | 0 € | €3k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €1k | €2k | €9k | €1k |
| Riigimaksud 2023 | 137 € | 60 € | €2k | 155 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 945 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | — | — |
| Käive 2022 | €1k | €1k | €3k | €1k |
| Riigimaksud 2022 | 152 € | 41 € | 441 € | 90 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded10.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50001054 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 11
16.05.2024
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 10 · Olek: Jõustunud
16.05.2024
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
08.05.2024
Osanike muutmine
Ä 50001054 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.04.2024
Osanike muutmine
Ä 50001054 / M1 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 9 · Olek: Jõustunud
24.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
24.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 8 · Olek: Jõustunud
30.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.06.2018
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 5 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 4 · Olek: Jõustunud
24.04.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
24.04.2017
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 3 · Olek: Jõustunud
11.02.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.02.2015
Muutmiskanne
Ä 50001054 / 2 · Olek: Jõustunud
20.01.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
20.01.2015
Esmakanne
Ä 50001054 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tarmo RannakJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte