Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.02.2015Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 3/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42211 — Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101949798MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 819 146 € | −51 704 € | 286 568 € | €512k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 234 306 € | −98 837 € | 368 272 € | €481k | 8 | 27.06.2024 |
| 2022 | 1 315 866 € | 289 769 € | 467 109 € | €751k | 8 | 30.06.2023 |
| 2021 | 493 956 € | 78 097 € | 177 340 € | €275k | 6 | 01.07.2022 |
| 2020 | 819 623 € | 77 139 € | 99 243 € | €196k | 7 | 29.06.2021 |
| 2019 | 631 481 € | 18 206 € | 22 104 € | €195k | 8 | 27.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 137 978 € | 38 572 € | 26 783 € | 6 |
| 2025 | 1 056 360 € | 262 709 € | 131 196 € | 7 |
| 2024 | 957 714 € | 202 563 € | 115 411 € | 9 |
| 2023 | 1 500 520 € | 217 382 € | 105 834 € | 9 |
| 2022 | 1 245 056 € | 173 743 € | 51 976 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €138k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €39k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €27k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €202k | €340k | €353k | €161k |
| Riigimaksud 2025 | €59k | €81k | €73k | €50k |
| Tööjõumaksud 2025 | €32k | €31k | €34k | €34k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 9 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €163k | €66k | €415k | €314k |
| Riigimaksud 2024 | €37k | €27k | €86k | €53k |
| Tööjõumaksud 2024 | €34k | €21k | €26k | €34k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 10 | 9 |
| Käive 2023 | €774k | €226k | €378k | €122k |
| Riigimaksud 2023 | €85k | €26k | €75k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €27k | €34k | €31k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 11 | 9 | 9 |
| Käive 2022 | €127k | €139k | €332k | €647k |
| Riigimaksud 2022 | €21k | €22k | €49k | €82k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €13k | €15k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 6 | 6 | 7 |
Tegevusload (4)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50003112 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
29.06.2021
Muutmiskanne
Ä 50003112 / 7 · Olek: Jõustunud
29.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50003112 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
28.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
10.05.2019
Muutmiskanne
Ä 50003112 / 5 · Olek: Jõustunud
10.05.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50003112 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50003112 / 3 · Olek: Jõustunud
09.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50003112 / 2 · Olek: Jõustunud
15.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.02.2015
Esmakanne
Ä 50003112 · Olek: Jõustunud
23.02.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Andrus NurgaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Antifire Akadeemia OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Antifire Hooldus OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 99%Juhatuse liige
Antifire Tuleohutuslahendused OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 99%Juhatuse liige
Eesti Tuleohutuspaigaldiste Hooldajate Keskliit
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Visangroup OÜ
AsutajaOsanik 10%
Väike-Lutsu Metsamaja OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%