Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 22.12.2011Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 3/1, Mustamäe linnaosa, Tallinn, 10621 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5094485Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43222 — Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101505624MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 30 000,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 6 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 6 h tagasiNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanikuraamatu pidaja alates 28.09.2017
Osanikuraamatu pidaja
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.0mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€33kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 014 265 € | 33 254 € | 436 904 € | €748k | 8 | 30.06.2025 |
| 2023 | 984 336 € | 52 615 € | 403 650 € | €650k | 8 | 27.06.2024 |
| 2022 | 735 616 € | 18 332 € | 351 035 € | €678k | 9 | 30.06.2023 |
| 2021 | 720 600 € | 24 487 € | 332 703 € | €566k | 10 | 01.07.2022 |
| 2020 | 965 715 € | 6783 € | 345 217 € | €626k | 14 | 29.06.2021 |
| 2019 | 1 411 098 € | 144 379 € | 438 434 € | €891k | 18 | 27.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 386 941 € | 94 174 € | 22 762 € | 6 |
| 2025 | 909 455 € | 190 357 € | 98 194 € | 5 |
| 2024 | 1 499 702 € | 192 734 € | 77 866 € | 7 |
| 2023 | 1 928 586 € | 274 626 € | 85 881 € | 6 |
| 2022 | 1 397 750 € | 192 569 € | 83 493 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €387k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €94k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €232k | €328k | €157k | €193k |
| Riigimaksud 2025 | €50k | €46k | €49k | €46k |
| Tööjõumaksud 2025 | €24k | €23k | €27k | €24k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2024 | €281k | €224k | €441k | €554k |
| Riigimaksud 2024 | €46k | €36k | €61k | €50k |
| Tööjõumaksud 2024 | €18k | €21k | €23k | €17k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 5 | 7 |
| Käive 2023 | €489k | €780k | €425k | €235k |
| Riigimaksud 2023 | €73k | €100k | €58k | €43k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €21k | €23k | €21k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 7 | 6 |
| Käive 2022 | €328k | €217k | €238k | €615k |
| Riigimaksud 2022 | €62k | €31k | €20k | €79k |
| Tööjõumaksud 2022 | €23k | €18k | €21k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 9 | 8 |
Kommertspandid (2 · €400k)
Äriregister kommertspandidTegevusload (8)
MTR · 4 h tagasiFluoritud kasvuhoonegaase sisaldavate paiksete tuletõrjeseadmete käitlemisluba
TegevuslubaFTTL/322954alates 12.02.2013
Riigihanked (3 · €221k)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 29.05.2024 | Enefit Green AS | 15 077 € | |
| 07.11.2021 | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 39 332 € | |
| 23.08.2017 | Eesti Rahva Muuseum | 166 982 € |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded18.02.2025
Muutmiskanne
Ä 10163649 / M2 · Olek: Jõustunud
31.01.2025
Muutmiskanne
Ä 10163649 / M1 · Olek: Jõustunud
17.01.2025
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 13 · Olek: Jõustunud
17.01.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 11
15.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163649 / 12 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
15.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 10
28.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10163649 / 11 · Olek: Jõustunud
28.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 10 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.12.2017
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 9 · Olek: Jõustunud
02.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 8 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 7 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2014
Kommertspandi avamiskanne
K 10163649 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2014
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
19.02.2014
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 5 · Olek: Jõustunud
19.02.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.11.2013
Kommertspandi avamiskanne
K 10163649 / 4 · Olek: Jõustunud
15.11.2013
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
24.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 3 · Olek: Jõustunud
24.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.04.2013
Muutmiskanne
Ä 10163649 / 2 · Olek: Jõustunud
17.04.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.12.2011
Esmakanne
Ä 10163649 · Olek: Jõustunud
22.12.2011
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andrus NurgaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 99%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Antifire Akadeemia OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Antifire Eritööd OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Antifire Hooldus OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 99%Tegelik kasusaaja
Eesti Tuleohutuspaigaldiste Hooldajate Keskliit
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Visangroup OÜ
AsutajaOsanik 10%
Väike-Lutsu Metsamaja OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50%Tegelik kasusaaja
Erik PikknurmOsanik 1%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet