Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.03.2015Äriregister
- Aadress
- Vindla, Kingu küla, Viljandi vald, 71121 Viljandi maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 56561883Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102004315MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 11 h tagasiPõlluvili SK OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€390kviimane
€1.0m€500k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-63kviimane
€1.0m€400k€-200k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 390 401 € | −63 075 € | 1 101 918 € | €2.0m | 2 | 06.04.2026 |
| 2024 | 355 478 € | −35 782 € | 1 164 993 € | €1.9m | 2 | 09.04.2025 |
| 2023 | 747 970 € | −153 324 € | 1 200 775 € | €1.8m | 2 | 01.04.2024 |
| 2022 | 645 391 € | 507 032 € | 1 354 099 € | €2.2m | 2 | 31.03.2023 |
| 2021 | 588 832 € | 329 969 € | 847 067 € | €983k | 2 | 05.03.2022 |
| 2020 | 319 364 € | 139 710 € | 517 098 € | €770k | 1 | 13.05.2021 |
| 2019 | 298 031 € | 142 174 € | 377 388 € | €602k | 0 | 07.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 230 868 € | 38 839 € | 5018 € | 2 |
| 2025 | 367 102 € | 11 707 € | 13 062 € | 2 |
| 2024 | 392 234 € | 19 139 € | 14 472 € | 2 |
| 2023 | 640 790 € | 35 427 € | 9672 € | 2 |
| 2022 | 788 225 € | 11 558 € | 10 831 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €231k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €39k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €124k | €99k | €87k | €57k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €5k | €3k | €2k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €50k | €144k | €81k | €118k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €10k | 0 € | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €50k | €188k | €280k | €123k |
| Riigimaksud 2023 | €8k | €10k | 0 € | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €40k | €139k | €388k | €221k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | 0 € | 0 € | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (13 · €618k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa79 039 €
PRIAEU/EAFRD2024
62 234 €
PRIAEU/EAFRD2024
32 986 €
PRIAEU/EAFRD2024
8312 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
Näita ülejäänud (7)
PRIAEU/EAFRD2024
2470 €
2433 €
282 200 €
PRIAEU/EAFRD2023
77 127 €
PRIAEU/EAFRD2023
35 040 €
PRIAEU/EAFRD2023
28 858 €
PRIAEU/EAFRD2023
852 €
Ajalugu (11)
Äriregister kanded06.04.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50004702 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.04.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50004702 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50004702 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 50004702 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50004702 / 2 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.03.2015
Esmakanne
Ä 50004702 · Olek: Jõustunud
24.03.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
19.03.2015
Esmakanne
Ä 50004702 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Sander KannelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet