Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.04.2015Äriregister
- Aadress
- Uue-Lauri, Mätja küla, Saaremaa vald, 94214 Saare maakondADS / Äriregister
- Veebileht
- www.keskkonnalahendused.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 71129 — Muud insener-tehnilised tegevusaladÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101786320MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasiDomeenid (1)
www.keskkonnalahendused.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€391kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€114kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 390 875 € | 114 299 € | 182 776 € | €219k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 326 860 € | 120 952 € | 234 477 € | €271k | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 222 251 € | 101 389 € | 225 845 € | €248k | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 300 889 € | 142 958 € | 154 456 € | €182k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 318 487 € | 107 873 € | 111 498 € | €127k | 4 | 29.06.2021 |
| 2019 | 366 367 € | 164 035 € | 166 625 € | €207k | 4 | 01.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 40 341 € | 66 688 € | 11 100 € | 2 |
| 2025 | 351 800 € | 130 468 € | 52 036 € | 2 |
| 2024 | 439 907 € | 177 404 € | 76 024 € | 3 |
| 2023 | 339 377 € | 125 729 € | 55 183 € | 4 |
| 2022 | 218 925 € | 80 161 € | 36 221 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €40k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €67k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €67k | €64k | €96k | €124k |
| Riigimaksud 2025 | €38k | €25k | €34k | €34k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €13k | €15k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €129k | €151k | €75k | €85k |
| Riigimaksud 2024 | €42k | €68k | €37k | €30k |
| Tööjõumaksud 2024 | €19k | €23k | €18k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €129k | €59k | €44k | €108k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €36k | €21k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €16k | €15k | €14k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 4 | 3 | 4 |
| Käive 2022 | €62k | €62k | €45k | €50k |
| Riigimaksud 2022 | €30k | €18k | €13k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €15k | €8k | €6k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 2 | 2 | 3 |
Tegevusload (3)
MTR · 22 h tagasiRiigihanked (11 · €851k)
Riigihangete register · 22 h tagasiOstjadKõik11aktsiaselts PÕLVA VESI4aktsiaselts VÕRU VESI2Aktsiaselts Saku Maja2Viimsi Vallavalitsus1Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus1Rapla Vallavalitsus1
| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 04.08.2023 | Viimsi Vallavalitsus | 24 600 € | |
| 17.04.2023 | Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus | 21 800 € | |
| 25.06.2019 | aktsiaselts VÕRU VESI | 215 771 € | |
| 20.11.2019 | aktsiaselts PÕLVA VESI | 62 787 € | |
| 20.11.2019 | aktsiaselts PÕLVA VESI | 50 978 € |
Näita ülejäänud (6)
| 30.04.2019 | Aktsiaselts Saku Maja | 43 500 € | |
| 02.04.2018 | Aktsiaselts Saku Maja | 172 200 € | |
| 06.05.2021 | Rapla Vallavalitsus | 13 200 € | |
| 20.11.2019 | aktsiaselts PÕLVA VESI | 46 048 € | |
| 25.06.2019 | aktsiaselts VÕRU VESI | 154 271 € | |
| 20.11.2019 | aktsiaselts PÕLVA VESI | 46 048 € |
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50006256 / 7 · Olek: Jõustunud
21.08.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
21.08.2020
Muutmiskanne
Ä 50006256 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50006256 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50006256 / 4 · Olek: Jõustunud
15.07.2016
Korraldav määrus
Ä 50006256 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
16.12.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50006256 / 3 · Olek: Jõustunud
09.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.06.2015
Muutmiskanne
Ä 50006256 / 2 · Olek: Jõustunud
13.04.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
13.04.2015
Esmakanne
Ä 50006256 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Indrek TambergJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet