Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.07.2015Äriregister
- Aadress
- Staadioni tn 7/1, Saku alevik, Saku vald, 75501 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58439879Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 42111 — Maanteede ja kiirteede ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101899466MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€442kviimane
€500k€250k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€21kviimane
€200k€90k€-20k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 441 754 € | 21 196 € | 408 439 € | €480k | 4 | 19.03.2026 |
| 2024 | 483 567 € | 67 965 € | 427 103 € | €448k | 3 | 11.06.2025 |
| 2023 | 425 718 € | 107 494 € | 387 717 € | €426k | 3 | 01.04.2024 |
| 2022 | 368 876 € | 38 927 € | 290 456 € | €331k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 221 519 € | −537 € | 261 529 € | €289k | 2 | 27.06.2022 |
| 2020 | 272 847 € | −10 093 € | 262 066 € | €312k | 1 | 29.06.2021 |
| 2019 | 410 667 € | 99 659 € | 272 159 € | €292k | 5 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 47 850 € | 12 421 € | 5374 € | 2 |
| 2025 | 435 396 € | 75 150 € | 32 820 € | 3 |
| 2024 | 513 507 € | 90 716 € | 29 288 € | 3 |
| 2023 | 440 709 € | 73 274 € | 26 114 € | 3 |
| 2022 | 315 216 € | 39 528 € | 21 046 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €48k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €85k | €100k | €153k | €97k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €19k | €29k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €7k | €10k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 5 | 3 |
| Käive 2024 | €70k | €78k | €148k | €217k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €6k | €30k | €42k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €5k | €10k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €91k | €96k | €107k | €146k |
| Riigimaksud 2023 | €18k | €16k | €16k | €23k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €5k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €34k | €90k | €117k | €74k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €9k | €15k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €6k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50011387 / 8 · Olek: Jõustunud
10.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
10.04.2019
Muutmiskanne
Ä 50011387 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50011387 / 6 · Olek: Jõustunud
04.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50011387 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50011387 / 4 · Olek: Jõustunud
18.08.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
18.08.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50011387 / 3 · Olek: Jõustunud
26.07.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.07.2016
Muutmiskanne
Ä 50011387 / 2 · Olek: Jõustunud
19.07.2016
Muutmiskanne
Ä 50011387 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
14.07.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
14.07.2015
Esmakanne
Ä 50011387 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marko MüürJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet