Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.11.2015Äriregister
- Aadress
- Kukermiidi tn 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5069611Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43341 — Värvimine ja klaasimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101867605MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 238 681 € | 58 671 € | 242 257 € | €370k | 29 | 15.09.2025 |
| 2023 | 1 179 966 € | 94 340 € | 183 586 € | €340k | 26 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 094 751 € | 80 129 € | 149 246 € | €313k | 26 | 02.08.2023 |
| 2021 | 878 575 € | 94 € | 69 117 € | €207k | 25 | 30.10.2022 |
| 2020 | 739 550 € | 5438 € | 79 256 € | €205k | 24 | 05.04.2022 |
| 2019 | 773 366 € | 16 413 € | 83 818 € | €194k | 22 | 16.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 283 279 € | 86 563 € | 54 464 € | 29 |
| 2025 | 1 166 219 € | 422 213 € | 270 914 € | 30 |
| 2024 | 1 258 430 € | 423 864 € | 257 036 € | 31 |
| 2023 | 1 197 714 € | 351 380 € | 219 709 € | 27 |
| 2022 | 1 077 257 € | 285 155 € | 181 586 € | 28 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €283k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €87k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €54k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 29 | — | — | — |
| Käive 2025 | €265k | €247k | €318k | €337k |
| Riigimaksud 2025 | €100k | €62k | €127k | €134k |
| Tööjõumaksud 2025 | €68k | €43k | €84k | €76k |
| Töötajaid 2025 | 28 | 29 | 31 | 30 |
| Käive 2024 | €226k | €356k | €397k | €280k |
| Riigimaksud 2024 | €96k | €85k | €144k | €99k |
| Tööjõumaksud 2024 | €60k | €60k | €70k | €66k |
| Töötajaid 2024 | 30 | 32 | 31 | 31 |
| Käive 2023 | €270k | €348k | €289k | €290k |
| Riigimaksud 2023 | €81k | €92k | €88k | €90k |
| Tööjõumaksud 2023 | €50k | €52k | €60k | €58k |
| Töötajaid 2023 | 26 | 28 | 27 | 27 |
| Käive 2022 | €239k | €230k | €270k | €338k |
| Riigimaksud 2022 | €69k | €61k | €67k | €88k |
| Tööjõumaksud 2022 | €42k | €42k | €47k | €50k |
| Töötajaid 2022 | 28 | 26 | 27 | 28 |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50018207 / 7 · Olek: Jõustunud
29.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
29.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50018207 / 6 · Olek: Jõustunud
14.06.2018
Korraldav määrus
Ä 50018207 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 11 sündmust
11.04.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50018207 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50018207 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
10.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50018207 / 4 · Olek: Jõustunud
28.03.2016
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 3
28.03.2016
Ümberkujundamiskanne
Ä 50018207 / 3 · Olek: Jõustunud
22.03.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.03.2016
Muutmiskanne
Ä 50018207 / 2 · Olek: Jõustunud
04.11.2015
Esmakanne
Kanne nr 1
04.11.2015
Esmakanne
Ä 50018207 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Tarmo LüllOsanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet