Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.09.2016Äriregister
- Aadress
- Männimäe tee 9-1, Meremõisa küla, Lääne-Harju vald, 76705 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2502,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 1 h tagasiVeTa Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
0 €viimane
€5k€2k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€2kviimane
€20k0 €€-20k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 1743 € | 12 852 € | €90k | 0 | 28.05.2025 |
| 2023 | 0 € | 4674 € | 11 110 € | €88k | 0 | 20.02.2024 |
| 2022 | 200 € | −294 € | 6435 € | €81k | 0 | 12.06.2023 |
| 2021 | 320 € | −2674 € | −1767 € | €68k | 0 | 24.02.2022 |
| 2020 | 1784 € | −12 182 € | 907 € | €61k | 0 | 30.05.2021 |
| 2019 | 2998 € | 10 738 € | 13 088 € | €53k | 0 | 03.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 286 € | 0 € | — |
| 2025 | — | 522 € | 0 € | — |
| 2024 | — | 344 € | 0 € | — |
| 2023 | — | 314 € | 0 € | — |
| 2022 | — | 314 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 286 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | 261 € | — | — | 261 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | 172 € | — | 172 € |
| Tööjõumaksud 2024 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 157 € | — | — | 157 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 157 € | — | — | 157 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Kinnistud (2 · 2386 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 23 h tagasiPotissepa põik 6, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Lääne maakond
KorteriomandElamumaa 100%18301:008:0700#2809332
1604 m²
Kinnistusraamatust →Kalda tn 27, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Lääne maakond
KinnisasiElamumaa 100%18401:001:0188#2751832
782 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50037174 / 8 · Olek: Jõustunud
29.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.07.2022
Muutmiskanne
Ä 50037174 / 7 · Olek: Jõustunud
14.07.2022
Muutmiskanne
Ä 50037174 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 15 sündmust
30.06.2022
Muutmiskanne
Ä 50037174 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
25.02.2022
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50037174 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50037174 / 6 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50037174 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50037174 / 4 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50037174 / 3 · Olek: Jõustunud
28.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.09.2016
Muutmiskanne
Ä 50037174 / 2 · Olek: Jõustunud
19.09.2016
Esmakanne
Kanne nr 1
19.09.2016
Esmakanne
Ä 50037174 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Esmakanne
Ä 50037174 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Erko TasaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Siim-Sander VeneJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet