14135399RegistrisOsaühing

Aus Vara Invest OÜ

Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused tegevusala alusel registreeritud 17. oktoober 2016. Põhitegevuskoht Narva linn, Ida-Viru maakond.

Narva linn, Ida-Viru maakondEMTAK 68329Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused9+ aastat
Värskendatud 11 h tagasi
Käive 2026
€15k
▼ 61% vs 2023
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
1
MTA 2026
Tasutud maksud
110 €
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 13.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 11 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
17.10.2016Äriregister
Aadress
Kangelaste prospekt 9-90, Narva linn, 20603 Ida-Viru maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 68329 — Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevusedÄriregister · MTA
Osakapital
2500,00 €Äriregister

Juhtorgan (2)

Äriregister · 11 h tagasi
KL
· juhatuse liige alates 17.10.2016
Juhatuse liige
TM
· juhatuse liige alates 17.10.2016
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 11 h tagasi
KL
· asutaja alates 17.10.2016
Asutaja · €3k

Osanikud (2)

Äriregister · 11 h tagasi
KL
· osanik alates 01.09.2023
Osanik 50% · €1k
TM
· osanik alates 01.09.2023
Osanik 50% · €1k

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 11 h tagasi
KL
· tegelik kasusaaja alates 26.10.2018
Tegelik kasusaaja
TM
· tegelik kasusaaja alates 02.12.2021
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasi
Käive · 2019–2024
€15kviimane
€100k€50k0
2019: €43k2020: €25k2021: €63k2022: €25k2023: €39k2024: €15k
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€2kviimane
€50k€20k€-10k
2019: €26k2020: €4k2021: €35k2022: €11k2023: €-6k2024: €2k
201920222024
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
202415 149 €1748 €86 310 €€126k131.01.2026
202339 050 €−6483 €84 562 €€125k228.06.2024
202224 520 €11 061 €91 046 €€93k130.06.2023
202162 625 €35 420 €79 985 €€82k129.06.2022
202024 975 €3796 €44 565 €€72k130.06.2021
201942 914 €25 550 €40 769 €€43k323.11.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
20263 €107 €1
2025333 €426 €1
20241713 €1919 €1
20234098 €4541 €1
20221920 €2165 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026
Riigimaksud 20263 €
Tööjõumaksud 2026107 €
Töötajaid 20261
Käive 2025
Riigimaksud 202513 €175 €145 €
Tööjõumaksud 202514 €204 €208 €
Töötajaid 20251111
Käive 2024
Riigimaksud 2024852 €861 €
Tööjõumaksud 2024954 €965 €
Töötajaid 202411
Käive 2023
Riigimaksud 2023399 €€2k€1k881 €
Tööjõumaksud 2023452 €€2k€1k987 €
Töötajaid 20232111
Käive 2022
Riigimaksud 2022470 €387 €562 €501 €
Tööjõumaksud 2022530 €436 €634 €565 €
Töötajaid 20221111

Kinnistud (1 · 4653 m²)

e-Kinnistusraamat (RIK) · 3 päeva tagasi
Joala tn 11, Narva linn, Ida-Viru maakond
KorteriomandElamumaa 100%51105:004:0054#3195409

Ajalugu (10)

Äriregister kanded
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50039499 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
15.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50039499 / 4 · Olek: Jõustunud
15.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50039499 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 5 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50039499 / 2 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.10.2016
Esmakanne
Ä 50039499 · Olek: Jõustunud
17.10.2016
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Ksenia LutsaiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Tatjana MazkovayaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte