Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused tegevusala alusel registreeritud 10. märts 2017. Põhitegevuskoht Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.
| Aasta | Müügitulu | Kasum |
|---|
2026: 130k € · 2025: 430k € · 2024: 436k €
R8 Technologies OÜ on isikute kaudu seotud 45 muu ettevõttega. Sidemed tekivad 17 inimese kaudu, kes kannavad rolle nii siinses ettevõttes kui mujal. Tihedaim side jookseb Kristo Peerna kaudu (10 ettevõtet).
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
| Omakapital |
|---|
| Varad |
|---|
| Töötajaid |
|---|
| 2025AUD | 3 463 491 € | −193 227 € | 3,7m € | 4,4m € | 38 | 29.06.2026 | |
| 2024AUD | 2 847 287 € | −1 432 220 € | 1,6m € | 2,1m € | 35 | 21.07.2025 | |
| 2023AUD | 2 332 572 € | −948 199 € | 2,7m € | 3,3m € | 28 | 02.07.2024 | |
| 2022 | 1 149 084 € | −780 252 € | 759k € | 1,2m € | 23 | 28.06.2023 | |
| 2021 | 476 169 € | −289 756 € | 584k € | 820k € | 14 | 22.06.2022 | |
| 2020 | 212 244 € | −394 301 € | 798k € | 938k € | 11 | 16.04.2021 | |
| 2019 | 99 398 € | −828 712 € | -1,1m € | 303k € | 17 | 21.06.2020 |
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I-III kv | 3 437 930 € | 1 012 135 € | 856 267 € | 47 |
| 2025 | 4 237 337 € | 1 247 617 € | 1 034 764 € | 39 |
| 2024 | 3 556 408 € | 1 166 628 € | 964 273 € | 41 |
| 2023 | 2 406 581 € | 819 799 € | 718 686 € | 37 |
| 2022 | 1 290 652 € | 508 724 € | 470 961 € | 25 |
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 1,1m € | 1,2m € | 1,2m € | – |
| Riigimaksud 2026 | 309k € | 348k € | 355k € | – |
| Tööjõumaksud 2026 | 262k € | 293k € | 302k € | – |
| Töötajaid 2026 | 45 | 47 | 47 | – |
| Käive 2025 | 960k € | 1,1m € | 1,1m € | 1,1m € |
| Riigimaksud 2025 | 288k € | 312k € | 331k € | 318k € |
| Tööjõumaksud 2025 | 254k € | 255k € | 260k € | 267k € |
| Töötajaid 2025 | 39 | 39 | 37 | 39 |
| Käive 2024 | 915k € | 899k € | 859k € | 884k € |
| Riigimaksud 2024 | 306k € | 287k € | 296k € | 278k € |
| Tööjõumaksud 2024 | 237k € | 237k € | 252k € | 238k € |
| Töötajaid 2024 | 37 | 37 | 40 | 41 |
| Käive 2023 | 500k € | 544k € | 605k € | 758k € |
| Riigimaksud 2023 | 171k € | 193k € | 211k € | 245k € |
| Tööjõumaksud 2023 | 149k € | 170k € | 184k € | 216k € |
| Töötajaid 2023 | 30 | 31 | 35 | 37 |
| Käive 2022 | 258k € | 246k € | 298k € | 490k € |
| Riigimaksud 2022 | 92k € | 109k € | 147k € | 160k € |
| Tööjõumaksud 2022 | 89k € | 103k € | 138k € | 140k € |
| Töötajaid 2022 | 22 | 25 | 25 | 25 |
Top 7 ostjat moodustavad 950k € ehk 95% kogusummast. Ülejäänud 3 ostjat jagavad ülejäänu.
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Jüri Keskus OÜ | Juhatuse liige | 16266378 |
| Ojamäe OÜ | Juhatuse liige | 14098416 |
| OÜ IMOKO | Asutaja | 11080479 |
| OÜ Otsavara | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 11213408 |
| PREEMINENT HOUSES OÜ | Juhatuse liige | 14115149 |
| PREEMINENT OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 14080117 |
| Saksatermoplokk OÜ | Juhatuse liige | 17135922 |
| Tehnohaldus OÜ | AsutajaOsanik 100%Juhatuse liige | 12077491 |
| Traffic Trade OÜ | Juhatuse liige | 12817195 |
| Uuesuitsu OÜ | Juhatuse liige | 14313346 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| AT-Apartments OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 16998130 |
| Bremeri Maja OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50% |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Ayren Holding OÜ | Osanik 0% | 16803652 |
| IseKallur OÜ | Osanik 0% | 12822302 |
| osaühing DMT Insenerid |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| OÜ Thriveline | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 17330434 |
| R8 Energy OÜ | Juhatuse liige | 16673505 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| MTÜ Jüri Kooli Vilistlaskogu | Juhatuse liige | 80252388 |
| Rae vald, Jüri alevik, Ehituse tn 22 korteriühistu | Juhatuse liige | 80127105 |
| TLTK OÜ |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Ananass OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja | 14207905 |
| Renofy OÜ | Juhatuse liigeAsutaja |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Köse Technologies OÜ | Osanik 100%AsutajaJuhatuse liige | 14214229 |
| R8 Energy OÜ | Juhatuse liige | 16673505 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| HVAC Design OÜ | Asutaja | 16482053 |
| MCKVCH OÜ | AsutajaOsanik 50%Juhatuse liige | 17376212 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Energiline OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 14767589 |
| Sunmill SPV1 OÜ | Osanik 0% | 16056988 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Osaühing AVM-Term | Osanik 22% | 10296042 |
| OÜ ESD Solutions | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 12620601 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| qTp OÜ | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isikJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100% | 14308925 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Raudla Aed OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 50% | 17476333 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| EPtech Consult OÜ | Juhatuse liigeOsanik 100%Asutaja | 16949456 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| InsightIT Consult OÜ | AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100% | 16950637 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Groot OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 16428734 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| Tallinn, Paepargi tn 51 korteriühistu | Juhatuse liige | 80508379 |
| Ettevõte | Roll | Reg. kood |
|---|---|---|
| KTI OÜ | Osanik 100%AsutajaJuhatuse liige | 14942259 |
| 17511408 |
| Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit | Juhatuse liige | 80040373 |
| Ekspra OÜ | Juhatuse liigeOsanik 50%Asutaja | 14941226 |
| Lääne-Harju vald, Laulasmaa küla, Lauresi tee 1 korteriühistu | Juhatuse liige | 80331260 |
| osaühing DMT Insenerid | Juhatuse liigeOsanik 33%Asutaja | 11258306 |
| Rilios OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 33% | 12189215 |
Juhatuse liigeOsanik 33%Asutaja |
| 11258306 |
| Rilios OÜ | Juhatuse liigeAsutajaOsanik 33% | 12189215 |
| Rohefarm OÜ | Osanik 0% | 16187555 |
| Tirame OÜ | Asutaja | 11118229 |
Osanik 50%Juhatuse liigeAsutaja |
| 12559066 |
| 14253466 |
Võrdlusrühm: Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused, 1729 tegutsevat ettevõtet, kes on esitanud aruande viimase kolme aasta jooksul.
Asutatud 2017. Sel aastal registreeriti 14 402 osaühing, neist tegutseb praegu 13 808 ehk 95,9%.