Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.08.2017Äriregister
- Aadress
- Hooldekodu, Jõesuu küla, Tori vald, 86802 Pärnu maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 87301 — Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevusÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.1mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€167kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 069 109 € | 167 145 € | 537 354 € | €624k | 23 | 01.07.2025 |
| 2023 | 792 423 € | 219 133 € | 390 210 € | €451k | 22 | 01.07.2024 |
| 2022 | 636 359 € | 92 347 € | 176 429 € | €228k | 27 | 03.07.2023 |
| 2021 | 576 178 € | 26 815 € | 94 681 € | €154k | 22 | 01.06.2022 |
| 2020 | 561 253 € | 65 267 € | 69 366 € | €130k | 29 | 15.07.2021 |
| 2019 | 325 814 € | 1599 € | 4099 € | €61k | 21 | 18.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 59 045 € | 62 552 € | 33 |
| 2025 | — | 237 555 € | 244 218 € | 35 |
| 2024 | — | 148 817 € | 153 080 € | 34 |
| 2023 | — | 122 458 € | 130 294 € | 24 |
| 2022 | — | 98 476 € | 104 855 € | 25 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €63k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 33 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €54k | €60k | €64k | €59k |
| Tööjõumaksud 2025 | €56k | €62k | €66k | €60k |
| Töötajaid 2025 | 35 | 37 | 35 | 35 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €34k | €34k | €35k | €47k |
| Tööjõumaksud 2024 | €36k | €34k | €37k | €46k |
| Töötajaid 2024 | 24 | 26 | 29 | 34 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €30k | €28k | €33k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €32k | €30k | €35k | €33k |
| Töötajaid 2023 | 25 | 25 | 23 | 24 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €24k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2022 | €25k | €25k | €28k | €27k |
| Töötajaid 2022 | 22 | 22 | 24 | 25 |
Tegevusload (2)
MTR · 19 h tagasi · MEDRE · 9 h tagasiToetused (2 · €153k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2022
100 000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2021
53 000 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50062737 / 6 · Olek: Jõustunud
20.12.2018
Ümberkujundamiskanne
Kanne nr 5
20.12.2018
Ümberkujundamiskanne
Ä 50062737 / 5 · Olek: Jõustunud
18.12.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
18.12.2018
Muutmiskanne
Ä 50062737 / 4 · Olek: Jõustunud
21.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50062737 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50062737 / 2 · Olek: Jõustunud
09.08.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
09.08.2017
Esmakanne
Ä 50062737 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Madis PihelgasJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
4Seina Haldus OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
4SEINA OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Aruvälja Hooldekodu OÜ
Juhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
E-Lahendused OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Tori Kodu OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutajaOsanik 50%