Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.09.2017Äriregister
- Aadress
- Kopli tn 3, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10412 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 6599000Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102011528MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3000,00 ۀriregister
- LEI
- 254900JEVY3JFFDMXV03 · väljastatud 09.05.2025GLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€147kviimane
€200k€100k0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€74kviimane
€100k€50k−1 €
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 146 607 € | 73 594 € | 1 322 075 € | €1.3m | 1 | 31.03.2026 |
| 2024 | 130 494 € | 46 725 € | 1 271 881 € | €1.3m | 1 | 10.04.2025 |
| 2023 | 131 318 € | 66 113 € | 1 305 156 € | €1.3m | 1 | 09.04.2024 |
| 2022 | 175 259 € | 58 667 € | 1 239 043 € | €1.4m | 1 | 04.04.2023 |
| 2021 | 147 903 € | 59 262 € | 1 180 376 € | €1.5m | 1 | 12.05.2022 |
| 2020 | 140 401 € | 56 249 € | 1 121 114 € | €1.6m | 1 | 28.06.2021 |
| 2019 | 159 052 € | 74 193 € | 1 064 865 € | €1.5m | 1 | 08.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 48 146 € | 11 421 € | 895 € | — |
| 2025 | 160 120 € | 47 001 € | 3529 € | — |
| 2024 | 143 154 € | 38 372 € | 3276 € | — |
| 2023 | 142 463 € | 26 587 € | 3276 € | — |
| 2022 | 99 156 € | 13 699 € | 3834 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €48k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 895 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €40k | €40k | €41k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €7k | €8k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | 844 € | 895 € | 895 € | 895 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €36k | €33k | €38k | €37k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €2k | €7k | €24k |
| Tööjõumaksud 2024 | 819 € | 819 € | 819 € | 819 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €36k | €44k | €29k | €33k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €8k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | 819 € | 819 € | 819 € | 819 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €21k | €23k | €28k | €27k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €4k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | 995 € | 995 € | 995 € | 849 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | — | — |
Kinnistud (1 · 1240 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiKopli tn 3, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
KinnisasiÄrimaa 100%78408:801:3860#3804101
1240 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50063719 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50063719 / 4 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 6 sündmust
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50063719 / 3 · Olek: Jõustunud
07.09.2017
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Kanne nr 2
07.09.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Kanne nr 1
07.09.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Ä 50063719 · Olek: Jõustunud
07.09.2017
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
Ä 50063719 / 2 · Olek: Jõustunud
24.08.2017
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile)
Ä 50063719 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Massimo NavaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Vivika TihkanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet