Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.10.2017Äriregister
- Aadress
- J. Sütiste tee 17ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- auliine.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5111119Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102012611MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 26 päeva tagasi auliine.ee8 aktiivset tehnoloogiat 6 grupis
Mobiilitehnoloogiad2Hosting2Raamistikud1Veebiserver1SSL-sertifikaat1E-postiserver1
Kategooriate jaotus
Mobiilitehnoloogiad (2)
—
Hosting (2)
Server Location
Raamistikud (1)
—
Veebiserver (1)
—
SSL-sertifikaat (1)
—
E-postiserver (1)
Secure Email
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 38 207 € | −35 342 € | 18 904 € | €272k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 46 443 € | −20 006 € | 54 271 € | €266k | 0 | 31.08.2024 |
| 2022 | 59 231 € | 55 098 € | 78 909 € | €249k | 1 | 17.01.2024 |
| 2021 | 66 517 € | 1936 € | 23 811 € | €186k | 1 | 08.12.2023 |
| 2020 | 75 025 € | 4431 € | 101 876 € | €180k | 1 | 29.03.2022 |
| 2019 | 97 725 € | 9556 € | 17 446 € | €31k | 1 | 24.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 9917 € | 1583 € | 1213 € | 2 |
| 2025 | 41 977 € | 5194 € | 4363 € | 2 |
| 2024 | 35 906 € | 93 € | 0 € | 2 |
| 2023 | 41 349 € | 751 € | 0 € | — |
| 2022 | 45 389 € | 4520 € | 3646 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €10k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €12k | €7k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | €1k | €1k | 867 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 906 € | 657 € | €1k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €9k | €3k | €11k | €13k |
| Riigimaksud 2024 | 50 € | 0 € | 43 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Käive 2023 | €6k | €13k | €9k | €14k |
| Riigimaksud 2023 | 206 € | 0 € | 0 € | 545 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €8k | €12k | €13k | €12k |
| Riigimaksud 2022 | €1k | 615 € | €2k | 944 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 770 € | 692 € | €1k | 808 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | — | — |
Kinnistud (1 · 1075 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 12 h tagasiLuhaääre tee 6, Tammneeme küla, Viimsi vald, Harju maakond
KinnisasiElamumaa 100%89004:002:0350#914802
1075 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (19)
Äriregister kanded13.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50066718 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.01.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 50066718 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50066718 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50066718 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 14 sündmust
04.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50066718 / 6 · Olek: Jõustunud
04.05.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
03.05.2021
Muutmiskanne
Ä 50066718 / M2 · Olek: Jõustunud
24.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50066718 / 5 · Olek: Jõustunud
24.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
07.05.2020
Muutmiskanne
Ä 50066718 / 4 · Olek: Jõustunud
07.05.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50066718 / 3 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50066718 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.10.2017
Esmakanne
Ä 50066718 · Olek: Jõustunud
06.10.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
03.10.2017
Esmakanne
Ä 50066718 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
MERLE ROHTMETSJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet