14370189RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Võru 77 OÜ

Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus tegevusala alusel registreeritud 13. november 2017.

EMTAK 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus8+ aastat
Värskendatud 17 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€176k
▲ 8% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
MTA 2026
Tasutud maksud
€27k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 17 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
13.11.2017Äriregister
Aadress
Kentmanni tn 4 // Sakala tn 10ADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 68201 — Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusÄriregister · MTA
KMKR number
EE102023707MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan (2)

Äriregister · 17 h tagasi
LH
Eesti · juhatuse liige alates 13.11.2017
Juhatuse liige
RU
Eesti · juhatuse liige alates 16.06.2020
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 17 h tagasi
UL
Juriidiline isik · 14342112 · asutaja alates 10.11.2017
Asutaja

Osanikud

Äriregister · 17 h tagasi
UL
Juriidiline isik · 14342112 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 100%

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 17 h tagasi
LH
Eesti · tegelik kasusaaja alates 25.06.2021
Tegelik kasusaaja
RU
Eesti · tegelik kasusaaja alates 25.06.2021
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024AUD607 022 €154 493 €1 633 649 €€6.1m024.04.2025
2023AUD615 891 €414 572 €1 479 156 €€6.0m002.05.2024
2022AUD628 785 €661 912 €1 064 584 €€5.7m028.04.2023
2021AUD524 404 €181 872 €402 672 €€5.4m028.04.2022
2020AUD461 151 €7504 €220 801 €€5.1m029.04.2021
2019AUD481 642 €103 268 €213 296 €€5.2m001.06.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv176 431 €27 376 €0 €
2025625 445 €98 646 €0 €
2024607 709 €91 328 €0 €
2023615 462 €80 863 €0 €
2022630 251 €72 332 €0 €
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€176k
Riigimaksud 2026€27k
Tööjõumaksud 20260 €
Töötajaid 2026
Käive 2025€164k€154k€147k€160k
Riigimaksud 2025€24k€23k€25k€26k
Tööjõumaksud 20250 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2025
Käive 2024€162k€147k€148k€151k
Riigimaksud 2024€21k€23k€23k€23k
Tööjõumaksud 20240 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2024
Käive 2023€165k€149k€146k€156k
Riigimaksud 2023€20k€20k€21k€20k
Tööjõumaksud 20230 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2023
Käive 2022€148k€147k€176k€159k
Riigimaksud 2022€18k€18k€18k€18k
Tööjõumaksud 20220 €0 €0 €0 €
Töötajaid 2022

Ajalugu (16)

Äriregister kanded
13.08.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 8
13.08.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50069588 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50069588 / 7 · Olek: Jõustunud
29.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
29.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50069588 / 6 · Olek: Jõustunud
16.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50069588 / 5 · Olek: Jõustunud
16.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
16.03.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50069588 / 4 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50069588 / 3 · Olek: Jõustunud
14.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.12.2017
Muutmiskanne
Ä 50069588 / 2 · Olek: Jõustunud
13.11.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
13.11.2017
Esmakanne
Ä 50069588 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 46 ettevõttes.

Lauri HennoJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 20 muud ettevõtet
Raiko UriJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 26 muud ettevõtet

… ja veel 2 ettevõtet