Üldandmed
Äriregister · 5 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.12.2017Äriregister
- Aadress
- Metalli, Kõvaküla, Mulgi vald, 69107 Viljandi maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 7670715Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25119 — Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102080546MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3000,00 ۀriregister
Juhtorgan (5)
Äriregister · 5 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 5 h tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 5 h tagasiOB
Osaühing BergHoldJURIIDILINE
Juriidiline isik · 12423964 · osanik alates 27.05.2025
Osanik 27% · 800 €
Tegelikud kasusaajad (5)
Äriregister · 5 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€5.2mviimane
€10.0m€5.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€243kviimane
€1.0m€500k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 167 998 € | 242 982 € | 1 624 950 € | €2.3m | 23 | 02.07.2025 |
| 2023AUD | 6 038 661 € | 790 803 € | 1 381 968 € | €2.0m | 20 | 27.06.2024 |
| 2022AUD | 6 504 209 € | 518 938 € | 591 165 € | €2.1m | 20 | 29.06.2023 |
| 2021 | 2 355 773 € | 25 193 € | 72 227 € | €718k | 13 | 28.06.2022 |
| 2020 | 1 827 491 € | 134 118 € | 123 534 € | €404k | 10 | 17.03.2021 |
| 2019 | 1 102 326 € | 3861 € | 42 916 € | €379k | 9 | 19.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 649 543 € | 0 € | 149 179 € | 33 |
| 2025 | 6 099 950 € | 217 901 € | 512 935 € | 33 |
| 2024 | 5 677 456 € | 130 132 € | 428 133 € | 24 |
| 2023 | 6 998 186 € | 82 114 € | 377 161 € | 20 |
| 2022 | 6 261 274 € | 0 € | 291 289 € | 21 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.6m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €149k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 33 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.1m | €1.7m | €1.2m | €2.1m |
| Riigimaksud 2025 | €81k | €36k | €75k | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | €117k | €117k | €144k | €135k |
| Töötajaid 2025 | 27 | 30 | 30 | 33 |
| Käive 2024 | €1.2m | €1.7m | €1.4m | €1.3m |
| Riigimaksud 2024 | €47k | €44k | €39k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €99k | €97k | €121k | €111k |
| Töötajaid 2024 | 21 | 24 | 25 | 24 |
| Käive 2023 | €2.7m | €1.7m | €1.3m | €1.4m |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | €26k | €56k |
| Tööjõumaksud 2023 | €106k | €84k | €100k | €87k |
| Töötajaid 2023 | 21 | 20 | 18 | 20 |
| Käive 2022 | €780k | €1.5m | €1.7m | €2.3m |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €58k | €67k | €84k | €83k |
| Töötajaid 2022 | 19 | 20 | 21 | 21 |
Kommertspandid (1 · €400k)
Äriregister kommertspandidAmetlikud teadaanded (2)
Ametlikud Teadaanded · 7 h tagasiKeskkonnaamet29.08.2025#2498743
Keskkonnaamet05.08.2025#2488689
Toetused (1 · €9k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISDigitaliseerimise teekaardi toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
9030 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded27.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50072506 / 6 · Olek: Jõustunud
27.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.11.2024
Kommertspandi avamiskanne
K 50072506 / 5 · Olek: Jõustunud
04.11.2024
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
28.05.2024
Muutmiskanne
Ä 50072506 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
28.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50072506 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
20.01.2018
Muutmiskanne
Ä 50072506 / 2 · Olek: Jõustunud
20.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.12.2017
Esmakanne
Ä 50072506 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Lembo SiroJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Taavi VeidenbergJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Heimar MirkaJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Annes MärtsimaaJuhatuse liige, Osanik 10%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet