14435486RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Est Metrology OÜ

Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus tegevusala alusel registreeritud 23. veebruar 2018.

EMTAK 74991Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus8+ aastat
Värskendatud 16 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€54k
▼ 45% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
4
MTA 2026
Tasutud maksud
€33k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
€0
MTA 10.05.2026 seisuga

Üldandmed

Äriregister · 16 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
23.02.2018Äriregister
Aadress
KirsiaiaADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 74991 — Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusÄriregister · MTA
KMKR number
EE102101111MTA · käibemaksukohustuslane

Juhtorgan (2)

Äriregister · 16 h tagasi
LL
Eesti · juhatuse liige alates 23.02.2018
Juhatuse liige
KP
Eesti · juhatuse liige alates 23.02.2018
Juhatuse liige

Asutajad (2)

Äriregister · 16 h tagasi
KP
Eesti · asutaja alates 22.02.2018
Asutaja
LL
Eesti · asutaja alates 22.02.2018
Asutaja

Osanikud (2)

Äriregister · 16 h tagasi
KP
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50%
LL
Eesti · osanik alates 01.09.2023
Osanik 50%

Tegelikud kasusaajad (2)

Äriregister · 16 h tagasi
LL
Eesti · tegelik kasusaaja alates 19.10.2018
Tegelik kasusaaja
KP
Eesti · tegelik kasusaaja alates 19.10.2018
Tegelik kasusaaja

Aruanded (6)

Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024338 487 €113 024 €166 305 €€206k430.06.2025
2023161 736 €52 738 €95 700 €€112k218.04.2024
2022123 378 €−10 579 €62 318 €€76k230.06.2023
2021155 483 €26 113 €87 876 €€121k218.06.2022
2020194 776 €46 982 €89 253 €€138k223.03.2021
2019186 931 €49 229 €63 271 €€108k202.02.2020
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv53 785 €21 835 €11 452 €4
2025269 261 €107 030 €58 552 €2
2024378 018 €105 471 €42 794 €4
2023141 251 €41 495 €18 517 €3
2022149 394 €52 381 €27 373 €1
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€54k
Riigimaksud 2026€22k
Tööjõumaksud 2026€11k
Töötajaid 20264
Käive 2025€98k€36k€79k€56k
Riigimaksud 2025€36k€18k€28k€25k
Tööjõumaksud 2025€14k€14k€15k€15k
Töötajaid 20254442
Käive 2024€84k€79k€127k€88k
Riigimaksud 2024€18k€25k€30k€32k
Tööjõumaksud 2024€6k€12k€12k€12k
Töötajaid 20244444
Käive 2023€21k€33k€40k€48k
Riigimaksud 2023€6k€9k€13k€14k
Tööjõumaksud 2023€3k€3k€6k€6k
Töötajaid 20231223
Käive 2022€29k€32k€61k€28k
Riigimaksud 2022€15k€13k€16k€9k
Tööjõumaksud 2022€7k€7k€7k€6k
Töötajaid 20222221

Ajalugu (8)

Äriregister kanded
27.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.11.2025
Muutmiskanne
Ä 50088439 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50088439 / 3 · Olek: Jõustunud
05.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
Näita ülejäänud 3 sündmust
05.09.2019
Muutmiskanne
Ä 50088439 / 2 · Olek: Jõustunud
23.02.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
23.02.2018
Esmakanne
Ä 50088439 · Olek: Jõustunud

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu

Käesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.

Lauri LuigasJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet