Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.04.2018Äriregister
- Aadress
- Keemia tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102076767MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 1 h tagasiRH
Rodeo Holdings OyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 17.06.2024
Osanik 75%
ZI
Zolt Invest OyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 17.06.2024
Osanik 10%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 1 h tagasiRodeo 77 OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 757 837 € | 2 089 163 € | 530 450 € | €580k | 0 | 24.01.2026 |
| 2024 | 1 912 911 € | 1 393 398 € | 325 382 € | €417k | 0 | 16.02.2025 |
| 2023 | 2 080 920 € | 1 554 781 € | 474 558 € | €543k | 0 | 05.02.2024 |
| 2022 | 1 177 664 € | 853 126 € | 362 186 € | €371k | 0 | 08.02.2023 |
| 2021 | 390 091 € | 238 774 € | 217 060 € | €223k | 0 | 06.04.2022 |
| 2020 | 42 400 € | −2348 € | 20 287 € | €24k | 0 | 02.06.2021 |
| 2019 | 4195 € | −4559 € | 22 635 € | €23k | 0 | 29.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 391 376 € | 80 205 € | 0 € | — |
| 2025 | 2 876 157 € | 586 455 € | 0 € | — |
| 2024 | 1 911 925 € | 365 196 € | 0 € | — |
| 2023 | 2 205 820 € | 294 836 € | 2520 € | — |
| 2022 | 1 195 073 € | 177 543 € | 280 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €391k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €80k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €848k | €882k | €689k | €458k |
| Riigimaksud 2025 | €117k | €147k | €264k | €58k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €359k | €429k | €511k | €613k |
| Riigimaksud 2024 | €117k | €68k | €60k | €121k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €616k | €611k | €506k | €473k |
| Riigimaksud 2023 | €47k | €124k | €123k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €177k | €246k | €301k | €472k |
| Riigimaksud 2022 | 92 € | — | €97k | €80k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | 280 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (16)
Äriregister kanded25.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50093232 / 8 · Olek: Jõustunud
25.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.08.2024
Muutmiskanne
Ä 50093232 / 7 · Olek: Jõustunud
27.06.2024
Osanike muutmine
Ä 50093232 / M1 · Olek: Jõustunud
17.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50093232 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
17.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50093232 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2023
Muutmiskanne
Ä 50093232 / 4 · Olek: Jõustunud
08.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.12.2021
Muutmiskanne
Ä 50093232 / 3 · Olek: Jõustunud
09.12.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50093232 / 2 · Olek: Jõustunud
07.01.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
30.04.2018
Esmakanne
Ä 50093232 · Olek: Jõustunud
30.04.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Mikk MaalJuhatuse liige, Asutaja · 7 muud ettevõtet
Paul Ronny HertellAsutaja, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte