Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.05.2019Äriregister
- Aadress
- Keemia tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102179127MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud (8)
Äriregister · 6 h tagasiZI
Zolt Invest OYVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 25%
HI
Habs Invest OyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 14%
KI
Kantanen Invest OyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 14%
GI
Goat Investing OYVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 01.09.2023
Osanik 14%
KU
Konsultointi UoVi OyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 09.04.2024
Osanik 5%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiBaltic Revenue OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 694 183 € | 441 780 € | 82 829 € | €136k | 0 | 10.03.2025 |
| 2023 | 469 332 € | 271 908 € | 119 756 € | €141k | 0 | 30.06.2024 |
| 2022 | 435 546 € | 269 558 € | 289 176 € | €297k | 0 | 08.06.2023 |
| 2021 | 250 600 € | 113 347 € | 162 288 € | €169k | 0 | 06.04.2022 |
| 2020 | 81 287 € | 44 000 € | 45 455 € | €46k | 0 | 25.08.2021 |
| 2019 | 647 € | −1045 € | 10 855 € | €11k | 0 | 25.08.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 253 467 € | 60 403 € | 0 € | — |
| 2025 | 1 099 554 € | 175 461 € | 0 € | — |
| 2024 | 674 334 € | 99 274 € | 0 € | — |
| 2023 | 538 709 € | 67 931 € | 0 € | — |
| 2022 | 491 898 € | 35 006 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €253k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €60k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €281k | €279k | €233k | €307k |
| Riigimaksud 2025 | €49k | €103k | €22k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €130k | €146k | €216k | €183k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | 141 € | €51k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €106k | €136k | €142k | €155k |
| Riigimaksud 2023 | €41k | €13k | €14k | 692 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €148k | €108k | €94k | €141k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | €35k | — |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | 0 € | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded19.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50120200 / 8 · Olek: Jõustunud
19.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
09.04.2024
Muutmiskanne
Ä 50120200 / 7 · Olek: Jõustunud
09.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
27.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50120200 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
27.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50120200 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.08.2022
Muutmiskanne
Ä 50120200 / 4 · Olek: Jõustunud
05.08.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.08.2022
Muutmiskanne
Ä 50120200 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.06.2021
Muutmiskanne
Ä 50120200 / 3 · Olek: Jõustunud
15.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.06.2021
Korraldav määrus
Ä 50120200 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.09.2019
Muutmiskanne
Ä 50120200 / 2 · Olek: Jõustunud
06.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
23.05.2019
Esmakanne
Ä 50120200 · Olek: Jõustunud
23.05.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Mikk MaalJuhatuse liige, Asutaja · 7 muud ettevõtet
Jani Matias NisulaTegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte