Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.05.2018Äriregister
- Aadress
- Radisti tee 1, Soodevahe küla, Rae vald, 75322 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 23991 — Mujal liigitamata muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102145672MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 560 000,00 ۀriregister
Juhtorgan (5)
Äriregister · 23 h tagasiAsutajad
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (5)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (5)
Äriregister · 23 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2020–2024
€2.8mviimane
€5.0m€2.5m0
202020222024
Puhaskasum · 2019–2024
€435kviimane
€500k0 €€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 773 406 € | 434 507 € | 134 702 € | €7.1m | 8 | 26.03.2025 |
| 2023AUD | 2 014 338 € | 4368 € | −272 305 € | €6.7m | 7 | 27.12.2024 |
| 2022AUD | 1 426 673 € | −420 699 € | −276 673 € | €6.7m | 7 | 19.12.2023 |
| 2021AUD | 183 € | −68 736 € | 144 026 € | €5.9m | 1 | 28.07.2022 |
| 2020 | 3000 € | −26 206 € | −87 238 € | €1.2m | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | — | −63 532 € | −61 032 € | €2k | 0 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€2.0m€1.0m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 302 291 € | 0 € | 28 961 € | 10 |
| 2025 | 3 429 338 € | 10 328 € | 142 241 € | 11 |
| 2024 | 2 657 625 € | 5704 € | 110 429 € | 9 |
| 2023 | 2 459 769 € | 0 € | 92 964 € | 10 |
| 2022 | 2 216 090 € | 0 € | 85 188 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €302k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.0m | €1.0m | €874k | €465k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €10k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €33k | €37k | €37k | €36k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | €93k | €511k | €1.2m | €882k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €23k | €37k | €29k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 10 | 9 |
| Käive 2023 | €392k | €445k | €1.0m | €606k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €19k | €26k | €32k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €754k | €478k | €228k | €757k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €20k | €36k | €17k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 9 | 9 |
Kommertspandid (1 · €2.0m)
Äriregister kommertspandidKinnistud (2 · 4,33 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 3 päeva tagasiKrossi tee 6, Järvakandi alev, Kehtna vald, Rapla maakond
KinnisasiTootmismaa 100%29301:001:0264#17420050
2,57 ha
Kinnistusraamatust →Roheluse, Järvakandi alev, Kehtna vald, Rapla maakond
KinnisasiTootmismaa 100%29301:001:0260#15738650
1,76 ha
Kinnistusraamatust →Toetused (5 · €4.0m)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
100 000 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (CF)Cohesion Fund2025
7046 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
7500 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
6300 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2019
3 907 655 €
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 17.03.2026Astus juhatusse3×ava ›
- 17.03.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50094007 / 11 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 9 · kanne
2025
- 05.12.2025Sai osanikuks5×ava ›
- Ants Susi · · 51 %
- Timo Taniel · · 14 %
- Taavi Taniel · · 14 %
- Holdfast OÜ · · 10 %
- Meelis Taniel · · 11 %
- 05.12.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50094007 / 10 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 8 · kanne
- 02.10.2025Kommertspandi avamiskanne2×ava ›
- K 50094007 / 9 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 1 · kanne
- 26.03.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 2 773 406 €
2024
- 27.12.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 2 014 338 €
- 27.12.2024Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 50094007 / 8 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 7 · kanne
- 20.12.2024MuutmiskanneÄ 50094007 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 13.07.2024Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamataÄ 50094007 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 34 ettevõttes.
Ants SusiJuhatuse liige, Osanik 51%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
APEX Logistic OÜ
Juhatuse liigeOsanik 33%Tegelik kasusaaja
Arnia Holding OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Osaühing CALLADA INVEST
Juhatuse liigeOsanik 100%AsutajaTegelik kasusaaja
Osaühing Robin Holding
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
osaühing Status Grupp
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Tanel TammelaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Veiko VeskiväliJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Märt MeeritsJuhatuse liige · 4 muud ettevõtet
Meelis LepikultJuhatuse liige · 8 muud ettevõtet
Baltic Floc Estonia OÜ
AsutajaOsanik 80%Tegelik kasusaaja
Baltic Floc OÜ
Osanik 50%AsutajaTegelik kasusaaja
EKG Mining OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Hundinuia Holding OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Järveküla Selts
AsutajaJuhatuse liigeTegelik kasusaaja
Mittetulundusühing Järveküla Sport
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Monkey Sport OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 50%Asutaja
SunStyle OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Timo TanielOsanik 14%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Andag OÜ
AsutajaJuhatuse liigeOsanik 48%Tegelik kasusaaja
APEX Logistic OÜ
Juhatuse liigeOsanik 33%Tegelik kasusaaja
Auberge OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Estse Trans OÜ
AsutajaOsanik 90%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Gablok Production OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Niiduotsa-Roksi OÜ
Osanik 25%AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Storeit OÜ
Tegelik kasusaaja
Tallinn, A. Alle tn 5 // Narva mnt 76 korteriühistu
Juhatuse liige
Taavi TanielOsanik 14%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Meelis TanielOsanik 11%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet