Üldandmed
Äriregister · 29 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.05.2018Äriregister
- Aadress
- Kütioru/1, Koloreino küla, Võru vald, 65521 Võru maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 5094684 · +372 5230035Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 55203 — Puhkekülad ja puhkelaagridÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102075519MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 24 000,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 29 min tagasiAsutajad
Äriregister · 29 min tagasiOsanikud (10)
Äriregister · 29 min tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
85.0% · 8
Muud
15.0% · 2
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | Ivo Viilukas | 16.00% |
| 2 | Omanikukonto: IMRE VIILUKAS | 16.00% |
| 3 | Avo Kons | 10.00% |
| 4 | Karmo Kase | 10.00% |
| 5 | Osaühing Ordesall Group | 10.00% |
| 6 | Taimar Timmi | 10.00% |
| 7 | Meelis Kibena | 10.00% |
| 8 | Virgo Eiche | 8.00% |
| 9 | Timo Tammik | 5.00% |
| 10 | OÜ Pruulisõbrad | 5.00% |
Kontsentratsioon
Top 1
16.0%
Top 3
42.0%
Top 5
62.0%
Top 10
100.0%
80%-i piir
7/10
Gini
0.19
Hajutatud kontroll, top 5 koos enamuses.
OO
Osaühing Ordesall GroupJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11174051 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 10% · €2k
Tegelikud kasusaajad (10)
Äriregister · 29 min tagasiOI
Sünniaeg 1976 · 50 a · tegelik kasusaaja alates 09.10.2024
Tegelik kasusaaja
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€406kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-55kviimane
€200k€50k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 405 997 € | −55 415 € | 1 568 666 € | €1.6m | 0 | 18.06.2025 |
| 2023 | 506 518 € | 114 653 € | 1 507 231 € | €1.8m | 0 | 28.07.2024 |
| 2022 | 379 755 € | 154 928 € | 1 197 928 € | €1.3m | 4 | 21.06.2023 |
| 2021 | 396 126 € | 183 024 € | 846 250 € | €941k | 4 | 19.09.2022 |
| 2020 | 22 787 € | 1312 € | 551 226 € | €706k | 2 | 26.03.2021 |
| 2019 | 49 222 € | 26 134 € | 312 314 € | €391k | 1 | 27.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 473 475 € | 83 677 € | 19 442 € | 10 |
| 2025 | 490 512 € | 115 612 € | 68 655 € | 6 |
| 2024 | 537 614 € | 98 418 € | 66 835 € | 6 |
| 2023 | 493 484 € | 47 657 € | 32 552 € | 8 |
| 2022 | 394 124 € | 29 650 € | 19 434 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €473k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €84k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €278k | €63k | €54k | €96k |
| Riigimaksud 2025 | €50k | €24k | €19k | €22k |
| Tööjõumaksud 2025 | €15k | €21k | €16k | €17k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 5 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €406k | €56k | €44k | €32k |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €14k | €18k | €16k |
| Tööjõumaksud 2024 | €20k | €13k | €18k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €295k | €93k | €66k | €40k |
| Riigimaksud 2023 | €34k | €14k | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €6k | €8k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 5 | 5 | 8 |
| Käive 2022 | €256k | €62k | €42k | €35k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | 0 € | €4k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €4k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 3 h tagasiToetused (3 · €166k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaKohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2025
28 080 €
PRIAEU/EAFRD2024
81 066 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded27.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 8
27.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50095066 / 8 · Olek: Jõustunud
25.09.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
25.09.2024
Muutmiskanne
Ä 50095066 / 7 · Olek: Jõustunud
16.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 11 sündmust
16.04.2024
Muutmiskanne
Ä 50095066 / 6 · Olek: Jõustunud
11.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50095066 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
19.12.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50095066 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50095066 / 3 · Olek: Jõustunud
15.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
15.10.2019
Muutmiskanne
Ä 50095066 / 2 · Olek: Jõustunud
28.05.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
28.05.2018
Esmakanne
Ä 50095066 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 45 ettevõttes.
Andres HelisteJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Timo TammikJuhatuse liige, Osanik 5%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Siim PadarJuhatuse liige · 3 muud ettevõtet
Tõnis TalvAsutaja · 1 muu ettevõte
Avo KonsOsanik 10%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Karmo KaseOsanik 10%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Aida Kodud OÜ
Juhatuse liige
Enertek OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Kagu Elekter OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 25%
KK Kapital OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
KMR Arendus OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 33%
Staadioni Residentsid OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutajaOsanik 100%
Võrgu Elektritööd OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutajaOsanik 25%
Taimar TimmiOsanik 10%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Virgo EicheOsanik 8%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Ivo ViilukasOsanik 16%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Omanikukonto: IMRE VIILUKASOsanik 16%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Meelis KibenaOsanik 10%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Üllar KaljurandTegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet