Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.06.2018Äriregister
- Aadress
- Kassisilma tn 26ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46721 — Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102080449MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 650 782 € | 149 856 € | 429 679 € | €488k | 7 | 25.06.2025 |
| 2023 | 745 246 € | 150 665 € | 99 823 € | €351k | 7 | 07.06.2024 |
| 2022 | 602 252 € | 114 560 € | −50 842 € | €205k | 6 | 28.06.2023 |
| 2021 | 489 928 € | −12 212 € | −465 402 € | €137k | 7 | 21.06.2022 |
| 2020 | 391 461 € | −114 812 € | −453 189 € | €124k | 8 | 21.06.2021 |
| 2019 | 373 264 € | −240 067 € | −338 378 € | €111k | 11 | 25.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 203 017 € | 47 930 € | 25 124 € | 6 |
| 2025 | 774 386 € | 184 669 € | 95 834 € | 6 |
| 2024 | 657 683 € | 164 743 € | 91 586 € | 8 |
| 2023 | 757 019 € | 154 271 € | 84 751 € | 7 |
| 2022 | 594 436 € | 120 555 € | 68 018 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €203k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €48k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €175k | €163k | €216k | €220k |
| Riigimaksud 2025 | €39k | €40k | €52k | €52k |
| Tööjõumaksud 2025 | €23k | €24k | €25k | €24k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 5 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €165k | €158k | €127k | €208k |
| Riigimaksud 2024 | €39k | €41k | €37k | €49k |
| Tööjõumaksud 2024 | €22k | €24k | €24k | €22k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 8 |
| Käive 2023 | €177k | €183k | €220k | €177k |
| Riigimaksud 2023 | €26k | €42k | €42k | €44k |
| Tööjõumaksud 2023 | €16k | €21k | €22k | €25k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €125k | €150k | €156k | €164k |
| Riigimaksud 2022 | €27k | €29k | €31k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €16k | €18k | €16k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 7 | 5 | 5 |
Riigihanked (2 · €40k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 09.04.2024 | N2 ja N3 kategooria sõidukite remonditeenuse tellimine | Päästeamet | — |
| 10.03.2021 | N2 ja N3 kategooria sõidukite remonditeenuse tellimine | Päästeamet | 40 000 € |
Ajalugu (7)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50096997 / 3 · Olek: Jõustunud
09.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50096997 / 2 · Olek: Jõustunud
03.07.2019
Muutmiskanne
Ä 50096997 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 2 sündmust
27.06.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
27.06.2018
Esmakanne
Ä 50096997 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Andres MängelJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Tiina LinnaTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet