Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.09.2018Äriregister
- Aadress
- J. Vilmsi tn 20-4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5226355Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102113442MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | 7 906 853 € | 7805 € | 20 525 € | €2.4m | 18 | 28.02.2026 |
| 2024AUD | 7 098 956 € | 114 170 € | 12 720 € | €2.3m | 17 | 14.03.2025 |
| 2023AUD | 5 495 599 € | 39 128 € | −101 450 € | €2.1m | 27 | 28.02.2024 |
| 2022AUD | 4 758 585 € | 87 009 € | −140 578 € | €2.1m | 25 | 23.03.2023 |
| 2021AUD | 3 664 347 € | −65 323 € | −227 587 € | €2.1m | 20 | 18.01.2023 |
| 2020 | 1 596 281 € | −89 902 € | −162 264 € | €1.8m | 20 | 31.01.2022 |
| 2019 | 1 383 939 € | −74 862 € | −72 362 € | €361k | 10 | 28.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 246 969 € | 96 830 € | 76 006 € | 27 |
| 2025 | 8 409 624 € | 393 910 € | 311 026 € | 27 |
| 2024 | 7 930 881 € | 361 918 € | 271 695 € | 27 |
| 2023 | 6 103 087 € | 318 939 € | 249 139 € | 28 |
| 2022 | 5 217 542 € | 291 877 € | 227 619 € | 29 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €97k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €76k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 27 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.1m | €2.1m | €2.0m | €2.2m |
| Riigimaksud 2025 | €102k | €97k | €98k | €97k |
| Tööjõumaksud 2025 | €74k | €76k | €83k | €78k |
| Töötajaid 2025 | 24 | 24 | 26 | 27 |
| Käive 2024 | €1.9m | €2.1m | €1.7m | €2.1m |
| Riigimaksud 2024 | €93k | €83k | €93k | €93k |
| Tööjõumaksud 2024 | €65k | €64k | €69k | €72k |
| Töötajaid 2024 | 26 | 27 | 27 | 27 |
| Käive 2023 | €1.6m | €1.5m | €1.3m | €1.7m |
| Riigimaksud 2023 | €77k | €76k | €84k | €83k |
| Tööjõumaksud 2023 | €56k | €61k | €68k | €64k |
| Töötajaid 2023 | 28 | 27 | 27 | 28 |
| Käive 2022 | €1.3m | €1.3m | €1.2m | €1.5m |
| Riigimaksud 2022 | €76k | €75k | €78k | €63k |
| Tööjõumaksud 2022 | €54k | €55k | €63k | €55k |
| Töötajaid 2022 | 27 | 29 | 27 | 29 |
Ajalugu (4)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50102303 / 2 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.09.2018
Esmakanne
Ä 50102303 · Olek: Jõustunud
11.09.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Omanikukonto: MERLE NIGLASJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte