Üldandmed
Äriregister · 2 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 31.12.1998Äriregister
- Aadress
- Piiri tn 6ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5226355Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100614008MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 2 min tagasiOsanikud
Äriregister · 2 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 541 318 € | 43 303 € | 547 008 € | €646k | 9 | 30.06.2025 |
| 2023 | 2 094 298 € | 22 092 € | 503 705 € | €605k | 9 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 972 142 € | 74 314 € | 481 613 € | €744k | 9 | 30.06.2023 |
| 2021 | 1 753 318 € | 107 342 € | 407 299 € | €587k | 10 | 30.06.2022 |
| 2020 | 1 753 164 € | 124 002 € | 299 957 € | €469k | 9 | 30.06.2021 |
| 2019 | 1 799 223 € | 48 895 € | 175 955 € | €364k | 10 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 756 067 € | 41 690 € | 30 264 € | 11 |
| 2025 | 2 886 717 € | 151 234 € | 114 673 € | 11 |
| 2024 | 2 669 116 € | 145 534 € | 102 627 € | 11 |
| 2023 | 2 198 499 € | 118 395 € | 96 475 € | 11 |
| 2022 | 2 010 680 € | 117 814 € | 84 654 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €756k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €42k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 11 | — | — | — |
| Käive 2025 | €646k | €796k | €639k | €805k |
| Riigimaksud 2025 | €34k | €42k | €37k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €28k | €27k | €32k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 11 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2024 | €566k | €644k | €672k | €787k |
| Riigimaksud 2024 | €39k | €33k | €40k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €27k | €25k | €28k | €23k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 12 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €542k | €514k | €540k | €603k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €27k | €32k | €31k |
| Tööjõumaksud 2023 | €23k | €22k | €25k | €26k |
| Töötajaid 2023 | 11 | 11 | 12 | 11 |
| Käive 2022 | €460k | €549k | €471k | €530k |
| Riigimaksud 2022 | €29k | €29k | €30k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €20k | €23k | €21k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 11 | 11 | 11 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded09.09.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
09.09.2019
Muutmiskanne
Ä 20013815 / 9 · Olek: Jõustunud
09.09.2019
Muutmiskanne
Ä 20013815 / 10 · Olek: Jõustunud
23.08.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.08.2019
Muutmiskanne
Ä 20013815 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20013815 / 7 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20013815 / 6 · Olek: Jõustunud
03.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
03.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20013815 / 5 · Olek: Jõustunud
15.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20013815 / 4 · Olek: Jõustunud
19.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 13815 / 3 · Olek: Jõustunud
11.08.1999
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
31.12.1998
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (asutatava või teise piirkonda asuva isiku registrikaardile)
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Omanikukonto: MERLE NIGLASJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte