Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.08.2019Äriregister
- Aadress
- Tamulakalda tn 5, Võlsi küla, Võru vald, 65542 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55598086Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102181733MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2500,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2020–2024
€137kviimane
€500k€250k0
202020222024
Puhaskasum · 2020–2024
€8kviimane
€200k€90k€-20k
202020222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 137 310 € | 7512 € | 313 899 € | €326k | 4 | 02.06.2025 |
| 2023 | 391 929 € | 125 099 € | 306 387 € | €314k | 5 | 25.06.2024 |
| 2022 | 1170 € | −19 248 € | 181 288 € | €192k | 0 | 23.03.2023 |
| 2021 | 208 568 € | 54 938 € | 200 536 € | €219k | 6 | 13.06.2022 |
| 2020 | 387 447 € | 143 098 € | 145 598 € | €160k | 6 | 21.07.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 655 € | — | — | — |
| 2025 | 27 682 € | 6834 € | 7514 € | — |
| 2024 | 140 941 € | 13 695 € | 14 427 € | 4 |
| 2023 | 356 614 € | 21 493 € | 23 565 € | 6 |
| 2022 | 23 799 € | 3253 € | 3461 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 655 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | — | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | — | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €27k | 460 € | 259 € | 386 € |
| Riigimaksud 2025 | €7k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €33k | €2k | €31k | €75k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | 246 € | — | €7k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | 0 € | — | €8k |
| Töötajaid 2024 | — | — | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €28k | €126k | €115k | €88k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €6k | €8k | €6k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €7k | €9k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | — |
| Käive 2022 | €23k | 590 € | 580 € | 0 € |
| Riigimaksud 2022 | €3k | 112 € | — | — |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | 0 € | — | — |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded18.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50125951 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50125951 / 3 · Olek: Jõustunud
21.07.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
Näita ülejäänud 3 sündmust
21.07.2021
Muutmiskanne
Ä 50125951 / 2 · Olek: Jõustunud
15.08.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
15.08.2019
Esmakanne
Ä 50125951 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Gerly MažorovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet