Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.11.2019Äriregister
- Aadress
- SinkliADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53583118Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33171 — Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102205619MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 210 138 € | 22 735 € | 519 546 € | €603k | 1 | 24.10.2025 |
| 2023 | 98 620 € | 15 153 € | 496 811 € | €555k | 2 | 15.08.2024 |
| 2022 | 95 977 € | 13 297 € | 481 717 € | €544k | 3 | 04.03.2024 |
| 2021 | 140 551 € | 4305 € | 468 421 € | €540k | 3 | 29.06.2022 |
| 2020 | 61 024 € | −23 055 € | 464 115 € | €538k | 5 | 23.09.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6096 € | 1480 € | 1151 € | 1 |
| 2025 | 125 858 € | 9246 € | 4491 € | 1 |
| 2024 | 228 091 € | 17 814 € | 5933 € | 1 |
| 2023 | 96 331 € | 16 840 € | 9269 € | 2 |
| 2022 | 97 855 € | 20 664 € | 10 996 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €6k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €55k | €32k | €23k | €16k |
| Riigimaksud 2025 | 0 € | €3k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €57k | €15k | €62k | €94k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €3k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €30k | €17k | €22k | €28k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €20k | €19k | €43k | €16k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €4k | €8k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Kommertspandid (1 · €20k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
20 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 29.01.2020 · kehtiv
Kinnistud (1 · 2562 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 6 h tagasiSinkli, Asuküla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiTootmismaa 100%27002:001:0360#3330334
2562 m²
Kinnistusraamatust →Ajalugu (20)
Äriregister kanded15.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50132673 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
09.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
09.04.2024
Muutmiskanne
Ä 50132673 / 9 · Olek: Jõustunud
22.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50132673 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
04.03.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.03.2024
Muutmiskanne
Ä 50132673 / 7 · Olek: Jõustunud
09.02.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 50132673 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.12.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50132673 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50132673 / 6 · Olek: Jõustunud
29.01.2020
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
29.01.2020
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 3
29.01.2020
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50132673 / 4 · Olek: Jõustunud
29.01.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 50132673 / 5 · Olek: Jõustunud
10.12.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 50132673 / 3 · Olek: Jõustunud
12.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
12.11.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50132673 / 2 · Olek: Jõustunud
08.11.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
08.11.2019
Esmakanne
Ä 50132673 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.