Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.11.2019Äriregister
- Aadress
- Jaama tn 90ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56921738Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43999 — Muud eriehitustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102215311MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 21 h tagasiRTS GROUP OÜ on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 732 912 € | 7529 € | 569 086 € | €648k | 2 | 01.06.2025 |
| 2023 | 736 349 € | 185 053 € | 561 617 € | €623k | 2 | 13.08.2024 |
| 2022 | 594 419 € | 178 477 € | 376 564 € | €482k | 8 | 16.08.2023 |
| 2021 | 306 607 € | 84 289 € | 198 087 € | €245k | 5 | 06.09.2022 |
| 2020 | 257 183 € | 111 298 € | 113 798 € | €131k | 4 | 31.07.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 170 034 € | 3727 € | 3250 € | 1 |
| 2025 | 1 034 508 € | 109 864 € | 12 126 € | 2 |
| 2024 | 752 644 € | 72 237 € | 9311 € | 2 |
| 2023 | 764 757 € | 107 826 € | 19 461 € | 2 |
| 2022 | 646 324 € | 114 526 € | 34 284 € | 11 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €170k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €114k | €140k | €334k | €446k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €6k | €36k | €62k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €116k | €170k | €278k | €188k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €16k | €38k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | 989 € | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €68k | €120k | €308k | €268k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €16k | €40k | €36k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €4k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €123k | €68k | €289k | €166k |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €16k | €44k | €31k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €8k | €7k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 6 | 10 | 11 |
Tegevusload (7)
Majandustegevuse register · 20 h tagasiRiigihanked (1 · €16k)
Riigihangete register · 16 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 13.02.2025 | Filtrite keemilise kaitsekihi kapitaalremont | Enefit Power AS | 15 583 € |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded29.11.2025
Muutmiskanne
Ä 50132923 / 5 · Olek: Jõustunud
29.11.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50132923 / 4 · Olek: Jõustunud
27.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50132923 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 7 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50132923 / 3 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.07.2020
Muutmiskanne
Ä 50132923 / 2 · Olek: Jõustunud
03.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.11.2019
Esmakanne
Ä 50132923 · Olek: Jõustunud
13.11.2019
Esmakanne
Kanne nr 1
12.11.2019
Esmakanne
Ä 50132923 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Maksim IvantsovJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
Altecore OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Chibabava Gonunga OÜ
Asutaja
Garaažiühistu KOOPERATOR-2 PARGI 25
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
RTS INVEST OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
RTS KV OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Stormgate OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Strong Ehitus OÜ
Asutaja
Unitrade Group OÜ
Juhatuse liige