Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.01.2020Äriregister
- Aadress
- Telliskivi tn 60a/7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6556300Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56211 — Toitlustamine üritustelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102227697MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 9 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 537 144 € | 99 597 € | 140 138 € | €223k | 14 | 28.03.2026 |
| 2024 | 515 819 € | 114 828 € | 121 541 € | €183k | 15 | 02.06.2025 |
| 2023 | 483 069 € | 92 908 € | 152 879 € | €204k | 12 | 18.03.2024 |
| 2022 | 186 731 € | 58 219 € | 109 971 € | €129k | 6 | 02.05.2023 |
| 2021 | 210 213 € | 34 691 € | 49 252 € | €88k | 4 | 17.06.2022 |
| 2020 | 109 943 € | 14 561 € | 14 561 € | €28k | 1 | 06.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 181 824 € | 42 208 € | 8340 € | 9 |
| 2025 | 544 148 € | 115 834 € | 35 062 € | 9 |
| 2024 | 505 628 € | 112 334 € | 36 324 € | 11 |
| 2023 | 476 078 € | 59 832 € | 26 327 € | 11 |
| 2022 | 174 443 € | 38 603 € | 19 250 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €182k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €42k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €186k | €117k | €81k | €159k |
| Riigimaksud 2025 | €56k | €14k | €15k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €10k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 6 | 8 | 9 |
| Käive 2024 | €174k | €115k | €63k | €153k |
| Riigimaksud 2024 | €34k | €28k | €14k | €36k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €10k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 12 | 12 | 10 | 11 |
| Käive 2023 | €166k | €106k | €53k | €150k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €19k | €15k | €26k |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €6k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 11 | 15 | 11 |
| Käive 2022 | €95k | €12k | €29k | €38k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €6k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €5k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 6 |
Ajalugu (11)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50136227 / 5 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.01.2023
Muutmiskanne
Ä 50136227 / 4 · Olek: Jõustunud
02.01.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50136227 / 3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 6 sündmust
02.11.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
31.01.2020
Muutmiskanne
Ä 50136227 / 2 · Olek: Jõustunud
31.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.01.2020
Esmakanne
Ä 50136227 · Olek: Jõustunud
06.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
31.12.2019
Esmakanne
Ä 50136227 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Jaan LiivJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet