Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.01.2020Äriregister
- Aadress
- Aruküla tee 57aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56501803Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 33141 — Muude elektriseadmete remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102225259MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 17 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 17 h tagasiIMS Solutions OÜ on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2 413 864 € | 121 876 € | 326 273 € | €735k | 13 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 794 074 € | 157 278 € | 274 958 € | €456k | 9 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 399 848 € | 125 040 € | 164 378 € | €490k | 7 | 29.06.2023 |
| 2021 | 578 266 € | 46 759 € | 64 355 € | €142k | 4 | 30.06.2022 |
| 2020 | 413 345 € | 31 262 € | 33 762 € | €63k | 2 | 09.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 583 043 € | 59 082 € | 45 634 € | 19 |
| 2025 | 4 961 762 € | 437 872 € | 178 358 € | 14 |
| 2024 | 2 512 875 € | 247 426 € | 127 808 € | 14 |
| 2023 | 1 954 590 € | 191 973 € | 98 103 € | 9 |
| 2022 | 1 219 314 € | 144 856 € | 78 483 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €583k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €59k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €46k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 19 | — | — | — |
| Käive 2025 | €508k | €809k | €2.7m | €981k |
| Riigimaksud 2025 | €78k | €102k | €141k | €116k |
| Tööjõumaksud 2025 | €40k | €42k | €47k | €49k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 15 | 16 | 14 |
| Käive 2024 | €464k | €488k | €581k | €981k |
| Riigimaksud 2024 | €52k | €45k | €74k | €76k |
| Tööjõumaksud 2024 | €28k | €29k | €34k | €37k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 12 | 14 | 14 |
| Käive 2023 | €497k | €533k | €420k | €504k |
| Riigimaksud 2023 | €51k | €59k | €39k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €29k | €26k | €23k | €20k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 8 | 8 | 9 |
| Käive 2022 | €207k | €223k | €463k | €326k |
| Riigimaksud 2022 | €25k | €24k | €68k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €16k | €23k | €23k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Kommertspandid (2 · €700k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
400 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 10.06.2025 · kehtiv
#2Kehtiv
300 000,00 € EUR
Järjekoht: teine · Algus 05.05.2026 · kehtiv
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 16 h tagasiKinnistud (1 · 6926 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 7 h tagasiAruküla tee 57a, Jüri alevik, Rae vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%65301:003:0696#11109402
6926 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (2 · €179k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtja tootearenduse toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2026
164 221 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2020
14 938 €
Riigihanked (1 · €28k)
Riigihangete register · 12 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 19.10.2023 | Pärnu Haigla garanteeritud elektrivarustuse parandamine | Sihtasutus Pärnu Haigla | 27 900 € |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded05.05.2026
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 2
05.05.2026
Kommertspandi avamiskanne
K 50137573 / 11 · Olek: Jõustunud
10.06.2025
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
10.06.2025
Kommertspandi avamiskanne
K 50137573 / 10 · Olek: Jõustunud
04.06.2025
Kommertspandi avamiskanne
K 50137573 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 19 sündmust
18.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 9
18.03.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50137573 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50137573 / 8 · Olek: Jõustunud
28.06.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.06.2022
Muutmiskanne
Ä 50137573 / 7 · Olek: Jõustunud
04.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
04.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50137573 / 6 · Olek: Jõustunud
14.11.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.11.2020
Muutmiskanne
Ä 50137573 / 5 · Olek: Jõustunud
01.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
01.04.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50137573 / 4 · Olek: Jõustunud
04.03.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.03.2020
Muutmiskanne
Ä 50137573 / 3 · Olek: Jõustunud
27.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50137573 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50137573 / 2 · Olek: Jõustunud
20.01.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
20.01.2020
Esmakanne
Ä 50137573 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Risto MattJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Mart AruJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet