Üldandmed
Äriregister · 33 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.02.2020Äriregister
- Aadress
- Akadeemia tee 45ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102233788MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 33 min tagasiAsutajad
Äriregister · 33 min tagasiOsanikud
Äriregister · 33 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 33 min tagasiAruanded (5)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 294 754 € | −4736 € | −241 649 € | €281k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 291 269 € | −40 131 € | −236 912 € | €312k | 2 | 20.06.2024 |
| 2022 | 1 391 126 € | −63 342 € | −196 782 € | €784k | 2 | 22.06.2023 |
| 2021 | 1 253 041 € | −9952 € | −133 440 € | €808k | 1 | 13.06.2022 |
| 2020 | 881 211 € | −125 988 € | −123 488 € | €872k | 1 | 17.06.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 356 477 € | 8709 € | 10 098 € | 6 |
| 2025 | 1 344 852 € | 36 007 € | 38 513 € | 5 |
| 2024 | 1 299 984 € | 29 751 € | 35 239 € | 4 |
| 2023 | 1 280 637 € | 19 979 € | 32 425 € | 2 |
| 2022 | 1 407 126 € | 8243 € | 20 814 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €356k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €331k | €334k | €340k | €339k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €8k | €11k | €9k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €9k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €332k | €330k | €309k | €329k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €6k | €8k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 3 | 4 |
| Käive 2023 | €314k | €301k | €323k | €343k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €6k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €8k | €9k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €353k | €351k | €350k | €353k |
| Riigimaksud 2022 | 285 € | 0 € | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €4k | €6k | €7k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Ajalugu (13)
Äriregister kanded22.07.2025
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 50140259 / M1 · Olek: Jõustunud
03.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50140259 / 6 · Olek: Jõustunud
03.10.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 50140259 / 5 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 8 sündmust
09.06.2020
Muutmiskanne
Ä 50140259 / 4 · Olek: Jõustunud
09.06.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140259 / 3 · Olek: Jõustunud
28.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.02.2020
Muutmiskanne
Ä 50140259 / 2 · Olek: Jõustunud
27.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.02.2020
Esmakanne
Ä 50140259 · Olek: Jõustunud
18.02.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Omanikukonto: ALBINA TUULINGJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte