Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.08.2020Äriregister
- Aadress
- Rävala pst 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 55101 — HotellidÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102282755MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiOH
Osaühing HOSPITALITY MANAGEMENT PARTNERSJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11221402 · asutaja alates 11.08.2020
Asutaja
Osanikud (3)
Äriregister · 7 h tagasiOH
Osaühing HOSPITALITY MANAGEMENT PARTNERSJURIIDILINE
Juriidiline isik · 11221402 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 34%
Tegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 17 829 302 € | 708 767 € | 948 914 € | €3.2m | 202 | 04.06.2025 |
| 2023AUD | 16 746 626 € | 572 491 € | 662 630 € | €2.6m | 201 | 11.06.2024 |
| 2022AUD | 10 452 392 € | 352 789 € | 245 942 € | €2.1m | 160 | 14.06.2023 |
| 2021 | 1 670 410 € | −109 347 € | −106 847 € | €345k | 23 | 15.06.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4 171 732 € | 1 068 158 € | 671 522 € | 239 |
| 2025 | 21 248 672 € | 3 241 371 € | 2 441 006 € | 244 |
| 2024 | 19 888 152 € | 2 641 760 € | 2 329 070 € | 252 |
| 2023 | 18 589 264 € | 2 391 616 € | 2 122 653 € | 253 |
| 2022 | 10 086 009 € | 1 277 145 € | 1 194 446 € | 239 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €4.2m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1.1m | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €672k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 239 | — | — | — |
| Käive 2025 | €4.6m | €4.9m | €6.6m | €5.1m |
| Riigimaksud 2025 | €1.0m | €733k | €758k | €746k |
| Tööjõumaksud 2025 | €654k | €555k | €629k | €603k |
| Töötajaid 2025 | 247 | 267 | 254 | 244 |
| Käive 2024 | €4.2m | €4.6m | €6.0m | €5.1m |
| Riigimaksud 2024 | €876k | €546k | €605k | €615k |
| Tööjõumaksud 2024 | €649k | €512k | €602k | €567k |
| Töötajaid 2024 | 253 | 265 | 251 | 252 |
| Käive 2023 | €3.9m | €4.5m | €5.4m | €4.7m |
| Riigimaksud 2023 | €648k | €527k | €599k | €618k |
| Tööjõumaksud 2023 | €510k | €487k | €580k | €545k |
| Töötajaid 2023 | 242 | 269 | 260 | 253 |
| Käive 2022 | €504k | €1.6m | €4.0m | €3.9m |
| Riigimaksud 2022 | €71k | €194k | €508k | €504k |
| Tööjõumaksud 2022 | €72k | €177k | €476k | €470k |
| Töötajaid 2022 | 147 | 241 | 239 | 239 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 6 h tagasiRiigihanked (2 · €249k)
Riigihangete register · 6 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 23.12.2023 | Lennart Meri Konvernts 2024 | Sihtasutus Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus | 133 283 € |
| 19.01.2023 | Lennart Meri Konverents 2023 | Sihtasutus Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus | 116 109 € |
Ajalugu (8)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50152185 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
23.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50152185 / 3 · Olek: Jõustunud
23.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
25.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50152185 / 2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 3 sündmust
25.11.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
11.08.2020
Esmakanne
Ä 50152185 · Olek: Jõustunud
11.08.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Ain KäppJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Kaido OjapervJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte