Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.11.2020Äriregister
- Aadress
- Pärnu tn 26-22ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 26301 — Sideseadmete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102311943MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad (4)
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud (28)
Äriregister · 17 h tagasiUT
Usaldusfond Trind Ventures Fund IIJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16529168 · osanik alates 28.05.2025
Osanik 21%
UW
Usaldusfond Wise Guys Ventures Fond 1JURIIDILINE
Juriidiline isik · 14685421 · osanik alates 01.09.2023
Osanik 7%
UW
Usaldusfond Wise Guys Opportunity Fund 1JURIIDILINE
Juriidiline isik · 16269342 · osanik alates 17.07.2024
Osanik 2%
OE
OÜ Estonian Business School GroupJURIIDILINE
Juriidiline isik · 10348773 · osanik alates 28.05.2025
Osanik 1%
Näita kõiki (28)
SE
SIA Evo Stage InvestmentsVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 17.07.2024
Osanik 0%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 7 470 416 € | −324 325 € | 539 651 € | €1.3m | 5 | 19.09.2025 |
| 2023 | 3 725 434 € | 31 688 € | 287 737 € | €791k | 3 | 01.07.2024 |
| 2022 | 2 141 078 € | −234 345 € | 256 050 € | €380k | 3 | 14.08.2023 |
| 2021 | 198 607 € | −137 105 € | −79 605 € | €249k | 1 | 07.07.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 567 984 € | 60 052 € | 65 802 € | 14 |
| 2025 | 1 767 938 € | 102 398 € | 157 920 € | 12 |
| 2024 | 1 345 661 € | 52 401 € | 46 647 € | 6 |
| 2023 | 985 619 € | 7692 € | 18 269 € | 4 |
| 2022 | 741 349 € | 0 € | 45 782 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €568k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €60k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €66k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | €408k | €415k | €290k | €654k |
| Riigimaksud 2025 | €18k | €33k | 0 € | €52k |
| Tööjõumaksud 2025 | €27k | €32k | €42k | €57k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 9 | 11 | 12 |
| Käive 2024 | €336k | €304k | €258k | €447k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €10k | €11k | €23k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €10k | €12k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 6 |
| Käive 2023 | €239k | €192k | €323k | €232k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €3k | €4k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €4k | €4k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €86k | €229k | €244k | €182k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €13k | €15k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 5 | 3 | 3 |
Toetused (5 · €626k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISEttevõtja tootearenduse toetusEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2026
357 669 €
EISRohetoetus: arendustegevuse elluviimine ja ärimudeli muutmise rakendamineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
198 597 €
EISRohetoetus: roheauditi läbiviimineTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
6300 €
EISInnovatsiooniosak. ArendusosakEuroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2024
34 300 €
KohesioÜhtekuuluvuspoliitika fond (ERDF)European Regional Development Fund2024
28 812 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded28.05.2025
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 9 · Olek: Jõustunud
28.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.10.2024
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 8 · Olek: Jõustunud
07.10.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
17.07.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50159567 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.07.2024
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 6 · Olek: Jõustunud
04.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 5 · Olek: Jõustunud
04.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 4 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.07.2022
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 3 · Olek: Jõustunud
07.07.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.04.2021
Muutmiskanne
Ä 50159567 / 2 · Olek: Jõustunud
15.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.03.2021
Muutmiskanne
Ä 50159567 / M2 · Olek: Jõustunud
22.03.2021
Muutmiskanne
Ä 50159567 / M1 · Olek: Jõustunud
11.11.2020
Esmakanne
Kanne nr 1
11.11.2020
Esmakanne
Ä 50159567 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 21 ettevõttes.
Oliver LällJuhatuse liige, Asutaja · 8 muud ettevõtet
Annor Group OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
HeavyCruiser OÜ
Osanik 1%
OLLKOLM OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
OÜ BaltaTramm
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
OÜ TORINGY
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%
Pirita Palliklubi
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Tallinna Spordiselts Kalev
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
TRIXS EVENTS OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Kristo KraftJuhatuse liige, Asutaja · 3 muud ettevõtet
Taavi TuiskAsutaja, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Ionuţ-Alexandru IordăchescuAsutaja · 2 muud ettevõtet