Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.02.2021Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 3ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53446406Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62101 — ProgrammeerimineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102339161MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (9)
Äriregister · 15 h tagasiIF
Icebreaker Fund II KyVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 02.09.2023
Osanik 22%
TV
Thorgate Ventures III OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14799745 · osanik alates 02.09.2023
Osanik 1%
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasibide technology OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (4)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 339 731 € | 1145 € | 103 704 € | €305k | 3 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 080 618 € | −215 796 € | 102 559 € | €217k | 4 | 06.11.2024 |
| 2022 | 292 463 € | −366 926 € | 63 669 € | €163k | 5 | 30.06.2023 |
| 2021 | 59 219 € | −46 128 € | −4628 € | €18k | 0 | 15.06.2022 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 698 525 € | 12 975 € | 13 822 € | 4 |
| 2025 | 3 155 860 € | 40 287 € | 42 807 € | 4 |
| 2024 | 2 368 841 € | 39 580 € | 33 732 € | 2 |
| 2023 | 1 990 913 € | 52 163 € | 58 672 € | 2 |
| 2022 | 419 061 € | 74 706 € | 63 637 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €699k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €604k | €886k | €818k | €848k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €9k | €10k | €13k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €9k | €11k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| Käive 2024 | €425k | €580k | €690k | €674k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €10k | €9k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €407k | €585k | €505k | €495k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €4k | €16k | €19k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €10k | €17k | €18k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 4 | 3 | 2 |
| Käive 2022 | €34k | €87k | €76k | €223k |
| Riigimaksud 2022 | €9k | €25k | €18k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €19k | €16k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 6 | 3 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded16.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.03.2026
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 10 · Olek: Jõustunud
28.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 9
28.01.2026
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 9 · Olek: Jõustunud
12.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 18 sündmust
12.03.2025
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 8 · Olek: Jõustunud
22.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 50165976 / M3 · Olek: Jõustunud
17.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 50165976 / M2 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 7 · Olek: Jõustunud
03.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
03.05.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 50165976 / 6 · Olek: Jõustunud
11.02.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 5
11.02.2022
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 5 · Olek: Jõustunud
27.01.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 4
27.01.2022
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 4 · Olek: Jõustunud
03.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.06.2021
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 3 · Olek: Jõustunud
20.04.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.04.2021
Muutmiskanne
Ä 50165976 / 2 · Olek: Jõustunud
08.02.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
08.02.2021
Esmakanne
Ä 50165976 · Olek: Jõustunud
05.02.2021
Esmakanne
Ä 50165976 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Kaspar PällJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 49%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet