Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.08.2021Äriregister
- Aadress
- Nurme tn 67, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11616 Harju maakondADS / Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102551509MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3668,70 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (21)
Äriregister · 1 h tagasi0%50%100%
Asutaja / juhtkond
51.9% · 2
VC
1.9% · 1
Ingel
1.8% · 1
Muud
44.5% · 18
| # | Osanik | % |
|---|---|---|
| 1 | 51.73% | |
| 2 | 12.32% | |
| 3 | 7.61% | |
| 4 | Zaka Startup 14, j.s.a. | 4.98% |
| 5 | 4.09% | |
| 6 | Accelerace Invest II K/S | 3.49% |
| 7 | 1.95% | |
| 8 | Depo Angel Fund III. s.r.o. | 1.92% |
| 9 | 1.85% | |
| 10 | 1.76% |
+ veel 12 osanikku — täielik nimekiri allpool.
OM
Oak Management OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 12610399 · osanik alates 16.05.2024
Osanik 52% · €2kOsanik 0% · 4,61 €
TL
Turvalised Linnud OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16573703 · osanik alates 16.05.2024
Osanik 12% · 452 €
KF
K8 Future Investments OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 16526862 · osanik alates 27.06.2024
Osanik 8% · 279,03 €
ZS
Zaka Startup 14, j.s.a.VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 27.06.2024
Osanik 5% · 182,85 €
AI
Accelerace Invest II K/SVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 27.06.2024
Osanik 3% · 127,97 €
DA
Depo Angel Fund III. s.r.o.VÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 27.06.2024
Osanik 2% · 70,46 €
Näita kõiki (21)
AM
Accelerace Management A/SVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 27.06.2024
Osanik 1% · 30,16 €
MO
Measuremade OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14406450 · osanik alates 27.06.2024
Osanik 1% · 26,72 €
CU
Copenhagen United 5 ApSVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 27.06.2024
Osanik 1% · 23,38 €
CU
Copenhagen United 4 ApSVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · osanik alates 27.06.2024
Osanik 1% · 23,38 €
HH
HK Holding Company OÜJURIIDILINE
Juriidiline isik · 14110318 · osanik alates 27.06.2024
Osanik 1% · 20,26 €
Kontsentratsioon
Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.
Top 1
51.7%
Top 3
71.7%
Top 5
80.7%
Top 10
91.7%
80%-i piir
5/22
Gini
0.73
Kontrolliv osa: suurim osanik omab 51.7%, ainukontroll.
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€377kviimane
€500k€250k0
20222024
Puhaskasum · 2022–2024
€-434kviimane
1 €€-500k€-1.0m
20222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 376 621 € | −434 102 € | 90 192 € | €279k | 4 | 15.07.2025 |
| 2023 | 187 590 € | −671 351 € | −790 654 € | €377k | 6 | 17.05.2024 |
| 2022 | 63 913 € | −119 536 € | −117 036 € | €260k | 1 | 26.06.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 8016 € | 26 316 € | 26 102 € | 19 |
| 2025 | 41 533 € | 98 529 € | 95 558 € | 19 |
| 2024 | 58 774 € | 93 802 € | 85 153 € | 12 |
| 2023 | 110 447 € | 110 304 € | 93 584 € | 11 |
| 2022I-IV kv | 7444 € | 7170 € | 5404 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €8k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 19 | — | — | — |
| Käive 2025 | €11k | €11k | €9k | €11k |
| Riigimaksud 2025 | €22k | €24k | €25k | €28k |
| Tööjõumaksud 2025 | €21k | €23k | €25k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 17 | 17 | 19 |
| Käive 2024 | €15k | €13k | €14k | €17k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €21k | €21k | €22k |
| Tööjõumaksud 2024 | €27k | €20k | €19k | €19k |
| Töötajaid 2024 | 11 | 10 | 8 | 12 |
| Käive 2023 | €16k | €50k | €21k | €23k |
| Riigimaksud 2023 | €15k | €33k | €35k | €28k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €24k | €33k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 8 | 9 | 11 |
| Käive 2022 | — | — | — | €7k |
| Riigimaksud 2022 | — | — | €1k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | €1k | €4k |
| Töötajaid 2022 | — | 1 | 1 | 2 |
Ajalugu (9)
Äriregister kanded27.06.2024
Muutmiskanne
Ä 50181261 / 4 · Olek: Jõustunud
27.06.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.05.2024
Osanike muutmine
Ä 50181261 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.05.2024
Muutmiskanne
Ä 50181261 / 3 · Olek: Jõustunud
16.05.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 4 sündmust
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50181261 / 2 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.08.2021
Esmakanne
Ä 50181261 · Olek: Jõustunud
24.08.2021
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andreas KotsjubaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Rasmus LeiburOsanik 2% · 7 muud ettevõtet
AIT-Nord OÜ
Juhatuse liigeOsanik 20%Tegelik kasusaaja
Alpha Academy OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Commodus Consulting OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Kliimaguru OÜ
Asutaja
Progear OÜ
Tegelik kasusaaja
Rae vald, Peetri alevik, Kopli tee 20 korteriühistu
Juhatuse liige
Rae vald, Peetri alevik, Salu tee 60 korteriühistu
Asutaja