Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 18.04.2022Äriregister
- Aadress
- Veski tn 7, Aluvere küla, Rakvere vald, 44208 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
- Osakapital
- 3750,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 12 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 12 h tagasiViru Perearstid OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (3)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2022–2024
€1.5mviimane
€2.0m€1.0m0
20222024
Puhaskasum · 2022–2024
€168kviimane
€200k€100k−1 €
20222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 491 086 € | 168 496 € | 333 006 € | €463k | 16 | 17.06.2025 |
| 2023 | 857 316 € | 130 558 € | 164 510 € | €229k | 11 | 20.06.2024 |
| 2022 | 164 523 € | 30 202 € | 32 702 € | €92k | 7 | 30.06.2023 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 91 143 € | 98 184 € | 19 |
| 2025 | — | 365 719 € | 392 637 € | 18 |
| 2024 | — | 260 122 € | 276 669 € | 16 |
| 2023 | — | 149 022 € | 160 363 € | 10 |
| 2022 | — | 11 281 € | 12 164 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €91k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €98k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 19 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €88k | €79k | €91k | €107k |
| Tööjõumaksud 2025 | €95k | €85k | €98k | €115k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 16 | 18 | 18 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €49k | €53k | €72k | €86k |
| Tööjõumaksud 2024 | €52k | €56k | €77k | €92k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 14 | 15 | 16 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €33k | €32k | €36k | €48k |
| Tööjõumaksud 2023 | €36k | €34k | €38k | €52k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | — | — | — | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | — | — | €12k |
| Töötajaid 2022 | — | — | 1 | 10 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded15.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 5
15.01.2025
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 50200882 / 5 · Olek: Jõustunud
01.02.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.02.2024
Muutmiskanne
Ä 50200882 / 4 · Olek: Jõustunud
27.12.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
27.12.2023
Muutmiskanne
Ä 50200882 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50200882 / 2 · Olek: Jõustunud
18.04.2022
Esmakanne
Kanne nr 1
18.04.2022
Esmakanne
Ä 50200882 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Maire SuurkiviJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Regle AdamsonJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet