16718260RegistrisOsaühingKäibemaksukohustuslane

Paavli Kultuuriklubi OÜ

Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus tegevusala alusel registreeritud 14. aprill 2023. Põhitegevuskoht Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakondEMTAK 90311Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitus3+ aastat
Värskendatud 6 h tagasi
Käive 2026 (I kv)
€201k
▲ 96% vs 2025 I kv
MTA 10.04.2026 seisuga
Töötajaid
9
MTA 2026
Tasutud maksud
€25k
Riiklikud + tööjõumaksud · 2026 (I kv)
Maksuvõlg
8948,64 €
MTA 13.05.2026 seisuga · Tasumisgraafikus kuni 28.06.2026

Üldandmed

Äriregister · 6 h tagasi
Õiguslik vorm
Osaühing
Esmaregistreerimise kuupäev
14.04.2023Äriregister
Aadress
Paavli tn 7a, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10412 Harju maakondADS / Äriregister
E-post
[email protected]Äriregister
Põhitegevusala
EMTAK 90311 — Teatri-, kontserdi- jms hoonete ja objektide käitusÄriregister · MTA
KMKR number
EE102607330MTA · käibemaksukohustuslane
Osakapital
100,00 €Äriregister

Juhtorgan

Äriregister · 6 h tagasi
RD
Sünniaeg 1993 · 33 a · juhatuse liige alates 14.04.2023
Juhatuse liige

Asutajad

Äriregister · 6 h tagasi
RD
Sünniaeg 1993 · 33 a · asutaja alates 14.04.2023
Asutaja · 100 €

Osanikud (6)

Äriregister · 6 h tagasi
0%50%100%
Asutaja / juhtkond
91.0% · 3
Ingel
9.0% · 3
#Osanik%
161.00%
215.00%
315.00%
43.00%
53.00%
63.00%
Kontsentratsioon

Kui kontsentreeritud on omanike struktuur. Top-N näitab N suurima osaniku ühisosa; 80%-i piir on väikseim grupp, kes koos omab 80%; Gini on 0, kui osad on täiesti võrdsed, ja 1, kui üks omanik omab kõike.

Top 1
61.0%
Top 3
91.0%
Top 5
97.0%
Top 10
100.0%
80%-i piir
3/6
Gini
0.56

Kontrolliv osa: suurim osanik omab 61.0%, ainukontroll.

RD
Sünniaeg 1993 · 33 a · osanik alates 10.02.2026
Osanik 61% · 61 €
DM
Sünniaeg 1991 · 35 a · osanik alates 10.02.2026
Osanik 15% · 15 €
MM
· osanik alates 10.02.2026
Osanik 15% · 15 €
ME
· osanik alates 10.02.2026
Osanik 3% · 3 €
JH
· osanik alates 10.02.2026
Osanik 3% · 3 €
GM
Sünniaeg 2000 · 26 a · osanik alates 10.02.2026
Osanik 3% · 3 €

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 6 h tagasi
RD
Sünniaeg 1993 · 33 a · tegelik kasusaaja alates 14.04.2023
Tegelik kasusaaja

Aruanded (2)

Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasi
AastaMüügituluKasumOmakapitalVaradTöötajaid
2024770 284 €1528 €46 395 €€310k1427.06.2025
2023469 545 €44 767 €44 867 €€109k301.05.2024
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris

Maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga
€500k€250k0
2023202420252026
AastaKäive (a)RiigimaksudTööjõumaksudTöötajaid (Q4)
2026I kv201 176 €17 319 €7772 €9
2025757 835 €85 283 €49 892 €10
2024766 750 €87 639 €48 141 €13
2023I-IV kv430 903 €16 135 €4863 €13
Kvartali jaotus
AastaQ1Q2Q3Q4
Käive 2026€201k
Riigimaksud 2026€17k
Tööjõumaksud 2026€8k
Töötajaid 20269
Käive 2025€103k€197k€242k€215k
Riigimaksud 2025€13k€12k€34k€27k
Tööjõumaksud 2025€12k€11k€18k€9k
Töötajaid 202513161110
Käive 2024€104k€193k€305k€164k
Riigimaksud 2024€6k€20k€34k€26k
Tööjõumaksud 2024€6k€12k€16k€14k
Töötajaid 202413201213
Käive 2023€99k€201k€131k
Riigimaksud 2023€6k€5k€5k
Tööjõumaksud 20230 €€1k€4k
Töötajaid 2023413

Tegevusload (1)

MTR · 5 h tagasi
Toitlustamine
MajandustegevusteadeKTO024351alates 17.04.2023
Kehtiv

Ajalugu (6)

Äriregister kanded
10.02.2026
Muutmiskanne
Ä 50226411 / 3 · Olek: Jõustunud
10.02.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 50226411 / 2 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.04.2023
Esmakanne
Ä 50226411 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 1 sündmust
14.04.2023
Esmakanne
Kanne nr 1

Seotud ettevõtted

Sama isiku kaudu