Üldandmed
Äriregister · 3 min tagasi- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.08.2018Äriregister
- Aadress
- Tallinna mnt 91aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5221647 · +372 56697722Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 93121 — Spordiklubide tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE102180336MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 3 min tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 3 min tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025AUD | — | 68 060 € | −40 017 € | €346k | 36 | 31.03.2026 |
| 2024 | — | 10 057 € | −87 647 € | €113k | 35 | 18.03.2025 |
| 2023 | — | −56 533 € | −97 704 € | €67k | 38 | 21.05.2024 |
| 2022 | — | −14 140 € | −41 171 € | €57k | 32 | 02.04.2023 |
| 2021 | — | −35 558 € | −27 031 € | €50k | 28 | 30.03.2022 |
| 2020 | — | −12 622 € | 8527 € | €58k | 23 | 30.03.2021 |
| 2019 | — | 14 363 € | 21 149 € | €33k | 5 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 486 094 € | 80 792 € | 88 384 € | 39 |
| 2025 | 224 357 € | 344 546 € | 363 183 € | 35 |
| 2024 | 279 042 € | 294 846 € | 292 598 € | 24 |
| 2023 | 47 825 € | 237 067 € | 254 993 € | 30 |
| 2022 | 33 560 € | 154 157 € | 167 027 € | 22 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €486k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €81k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €88k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 39 | — | — | — |
| Käive 2025 | €16k | €9k | €149k | €51k |
| Riigimaksud 2025 | €77k | €92k | €70k | €105k |
| Tööjõumaksud 2025 | €83k | €99k | €76k | €105k |
| Töötajaid 2025 | 34 | 41 | 43 | 35 |
| Käive 2024 | €47k | €26k | €148k | €59k |
| Riigimaksud 2024 | €83k | €82k | €66k | €63k |
| Tööjõumaksud 2024 | €81k | €87k | €64k | €60k |
| Töötajaid 2024 | 38 | 63 | 39 | 24 |
| Käive 2023 | €8k | €14k | €22k | €3k |
| Riigimaksud 2023 | €63k | €53k | €66k | €56k |
| Tööjõumaksud 2023 | €66k | €58k | €70k | €61k |
| Töötajaid 2023 | 38 | 41 | 43 | 30 |
| Käive 2022 | €4k | €12k | €11k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | €33k | €43k | €43k | €35k |
| Tööjõumaksud 2022 | €35k | €46k | €47k | €39k |
| Töötajaid 2022 | 29 | 32 | 33 | 22 |
Toetused (2 · €224k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISRahvusvaheliste suursündmuste toetus 2025Euroopa Regionaalarengu fond (ERDF)2025
188 860 €
TöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
35 563 €
Ajalugu (10)
Äriregister kanded01.02.2023
Muutmiskanne
M 50099439 / 4 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
06.03.2021
Muutmiskanne
M 50099439 / 3 · Olek: Jõustunud
06.03.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.10.2019
Korraldav määrus
M 50099439 / M2 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 5 sündmust
26.03.2019
Muutmiskanne
M 50099439 / 2 · Olek: Jõustunud
26.03.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.08.2018
Esmakanne
M 50099439 · Olek: Jõustunud
09.08.2018
Esmakanne
Kanne nr 1
02.08.2018
Esmakanne
M 50099439 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 13 ettevõttes.
Jaak RoossonJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 8 muud ettevõtet
JR Sporting OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
Mittetulundusühing Pärnu Summer Cup
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
Mittetulundusühing Pärnu Vapruse Jalgpallikool
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
MTÜ Valgeranna Golfiklubi
Asutaja
Osaühing Import Auto
Tegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
Pärnu Jalgpalliklubi Vaprus
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Spordiklubi Pärnu Vaprus
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Sporting OÜ
Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaajaOsanik 50%
Karl PalatuJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet