Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Sihtasutus
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.09.2005Äriregister
- Aadress
- Lille tn 2, Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, 48103 Jõgeva maakondADS / Äriregister
- Telefonid
- +372 5063912 · +372 3820464Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85511 — SpordikoolidÄriregister · MTA
Juhtorgan (4)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiPL
Põltsamaa linnVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 19.07.2005
Asutaja
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiPuhaskasum · 2019–2024
€-70kviimane
€1.0m€400k€-200k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | — | −69 559 € | 1 050 159 € | €1.1m | 13 | 25.06.2025 |
| 2023AUD | — | −55 170 € | 1 119 718 € | €1.2m | 13 | 18.06.2024 |
| 2022AUD | — | −105 901 € | 1 174 888 € | €1.2m | 14 | 03.05.2023 |
| 2021AUD | — | −98 387 € | 1 280 789 € | €1.3m | 15 | 30.05.2022 |
| 2020AUD | — | −103 906 € | 1 379 176 € | €1.4m | 13 | 23.04.2021 |
| 2019AUD | — | 748 074 € | 1 483 082 € | €1.5m | 16 | 08.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 25 943 € | 28 005 € | 14 |
| 2025 | — | 124 050 € | 133 079 € | 14 |
| 2024 | — | 114 077 € | 122 362 € | 20 |
| 2023 | — | 102 544 € | 109 861 € | 17 |
| 2022 | — | 106 073 € | 113 520 € | 17 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €26k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €28k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 14 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €34k | €31k | €33k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €37k | €33k | €36k | €28k |
| Töötajaid 2025 | 16 | 15 | 14 | 14 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €29k | €28k | €28k | €29k |
| Tööjõumaksud 2024 | €31k | €30k | €30k | €31k |
| Töötajaid 2024 | 17 | 17 | 19 | 20 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €25k | €27k | €25k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €27k | €29k | €27k | €27k |
| Töötajaid 2023 | 17 | 15 | 17 | 17 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €27k | €27k | €27k |
| Tööjõumaksud 2022 | €28k | €29k | €29k | €28k |
| Töötajaid 2022 | 18 | 17 | 17 | 17 |
Toetused (1 · €13k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
12 961 €
Ajalugu (29)
Äriregister kanded07.08.2025
Tegevuse jätkamise kanne
Kanne nr 10
07.08.2025
Tegevuse jätkamise kanne
S 20029389 / 11 · Olek: Jõustunud
25.07.2025
Muutmiskanne
S 20029389 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.07.2025
Muutmiskanne
S 20029389 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
26.03.2025
Lõpetamiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 24 sündmust
26.03.2025
Lõpetamiskanne
S 20029389 / 10 · Olek: Jõustunud
15.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
15.02.2023
Muutmiskanne
S 20029389 / 9 · Olek: Jõustunud
01.02.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.02.2023
Muutmiskanne
S 20029389 / 8 · Olek: Jõustunud
25.03.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus
S 20029389 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
23.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.12.2017
Muutmiskanne
S 20029389 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
S 20029389 / 6 · Olek: Jõustunud
14.07.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
14.07.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
S 20029389 / 5 · Olek: Jõustunud
29.04.2015
Muutmiskanne
S 20029389 / 4 · Olek: Jõustunud
20.03.2015
Muutmiskanne
S 20029389 / M5 · Olek: Jõustunud
07.03.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 3
07.03.2006
Muutmiskanne
S 29389 / 3 · Olek: Jõustunud
14.02.2006
Muutmiskanne
S 29389 / M4 · Olek: Jõustunud
17.10.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.10.2005
Muutmiskanne
S 29389 / 2 · Olek: Jõustunud
10.10.2005
Muutmiskanne
S 29389 / M3 · Olek: Jõustunud
20.09.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
16.09.2005
Esmakanne
S 29389 · Olek: Jõustunud
30.08.2005
Esmakanne
S 29389 / M2 · Olek: Jõustunud
28.07.2005
Esmakanne
S 29389 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 14 ettevõttes.
Margus MetsmaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Hergo AndruseNõukogu liige · 5 muud ettevõtet
EESTI MAADLUSLIIT
Juhatuse liige
MEH Welding OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 50%
Mittetulundusühing Tallinn Open - Kr. Palusalu Noorte Maadlusvõistlus
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutaja
NordicEye OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liigeAsutajaOsanik 100%
VLSV OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaajaAsutajaOsanik 50%
Jan MüürNõukogu liige · 3 muud ettevõtet