Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.10.1996Äriregister
- Aadress
- L. Puusepa tn 1a-Tamme apteekADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5028258 · +372 7304702Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46461 — Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100666483MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 23 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 23 h tagasiOÜ Chirurgicus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 724 915 € | 49 889 € | 490 889 € | €818k | 6 | 13.01.2026 |
| 2023 | 780 299 € | 3768 € | 579 210 € | €1.1m | 6 | 30.12.2024 |
| 2022 | 737 176 € | 89 961 € | 576 742 € | €1.1m | 5 | 28.03.2024 |
| 2021 | 1 111 779 € | 175 427 € | 551 481 € | €1.6m | 3 | 05.09.2023 |
| 2020 | 1 453 083 € | 133 608 € | 496 054 € | €1.7m | 6 | 02.11.2022 |
| 2019 | 1 584 470 € | 174 671 € | 482 446 € | €1.3m | 6 | 28.04.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 226 501 € | 29 390 € | 12 322 € | 6 |
| 2025 | 1 098 264 € | 129 046 € | 50 128 € | 6 |
| 2024 | 1 023 169 € | 97 689 € | 47 442 € | 6 |
| 2023 | 1 027 449 € | 104 268 € | 42 496 € | 6 |
| 2022 | 1 082 122 € | 108 101 € | 37 738 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €227k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €29k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €364k | €224k | €298k | €212k |
| Riigimaksud 2025 | €35k | €30k | €34k | €30k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €12k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €257k | €309k | €264k | €193k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €30k | €23k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €12k | €12k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €206k | €238k | €251k | €332k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €24k | €26k | €27k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €12k | €11k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €345k | €287k | €227k | €223k |
| Riigimaksud 2022 | €30k | €27k | €30k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €10k | €11k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Riigihanked (10 · €10.2m)
Riigihangete register · 19 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 12.09.2023 | Kasvajavastased ravimid, endokrinoloogilised ravimid, immuunostimulaatorid, kasvajavastase ravi toksilise toime vastased raviained, diagnostilised ained, teised süsteemsed hemostaatilised ained | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 8 775 800 € |
| 17.02.2023 | "Kasvajavastased ja endokrinoloogilised ained" (L01-L02) | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 28 000 € |
| 10.01.2023 | Haiglaravimite ostmine | Eesti Haigekassa | 574 965 € |
| 31.03.2022 | Antineoplastiliste ravimite ostmine | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 8850 € |
| 27.10.2021 | Antineoplastilised ja immunosupresseerivad ravimid | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 43 750 € |
Näita ülejäänud (5)
| 27.10.2021 | Antiemeetiliste, mineralisatsiooni soodustavate ja detoksitseerivate ravimite ostmine | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 430 360 € |
| 12.08.2021 | Kasvajavastased ained (L01), endokrinoloogilised ravimid (L02), immuunostimulaatorid (L03), kasvajavastase ravi
toksilise toime vastased raviained (V03AF) ja diagnostilised ained (V04) | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 31 610 € |
| 23.12.2020 | Kasvajavastased ja endokrinoloogilised ravimid (L01-L02) | aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla | 14 400 € |
| 25.11.2020 | Kemoteraapias kasutatavate ravimite (L01B, L01C, L01X) ja immuunmodulaatorite (L03AA) ostmine | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 39 560 € |
| 13.11.2020 | Ravimid: tsütostaatikumid ja immunomoduleerivad ained | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 294 000 € |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded06.01.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20002401 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.01.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20002401 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
05.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20002401 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 23 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20002401 / 12 · Olek: Jõustunud
16.04.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20002401 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
19.03.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
19.03.2018
Muutmiskanne
Ä 20002401 / 11 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20002401 / 10 · Olek: Jõustunud
06.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
06.12.2016
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20002401 / 9 · Olek: Jõustunud
04.09.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 8
04.09.2012
Muutmiskanne
Ä 20002401 / 8 · Olek: Jõustunud
19.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20002401 / 7 · Olek: Jõustunud
23.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20002401 / 6 · Olek: Jõustunud
16.07.2010
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Kanne nr 5
16.07.2010
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 20002401 / 5 · Olek: Jõustunud
31.05.2010
Ümberkujundamiskanne uut registrikaarti avamata
Ä 20002401 / M1 · Olek: Jõustunud
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 2401 / 4 · Olek: Jõustunud
28.03.2002
Märkus
Kanne nr 3
27.03.2002
Märkus
Ä 2401 / 3 · Olek: Jõustunud
09.06.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
28.10.1996
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Ragnar HeidoJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte