Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.04.1998Äriregister
- Aadress
- Astri tee 1a, Viimsi alevik, Viimsi vald, 74001 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6349300Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 18129 — Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükkÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100436477MTA · käibemaksukohustuslane
- Aktsiakapital
- 264 192,00 ۀriregister
Juhtorgan (4)
Äriregister · 9 h tagasiAktsionärid (2)
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 9 h tagasiMuud isikud
Äriregister · 9 h tagasiNC
Nasdaq CSD SEVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · aktsiaraamatu pidaja alates 28.09.2017
Aktsiaraamatu pidaja
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€5.5mviimane
€10.0m€5.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€109kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 5 506 194 € | 109 034 € | 4 695 580 € | €6.5m | 72 | 20.07.2025 |
| 2023AUD | 5 211 415 € | 73 874 € | 4 641 546 € | €6.4m | 72 | 21.05.2024 |
| 2022AUD | 5 702 540 € | 185 079 € | 4 601 172 € | €6.8m | 75 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 5 361 438 € | 103 333 € | 4 500 493 € | €7.0m | 74 | 30.06.2022 |
| 2020AUD | 5 121 614 € | 221 265 € | 4 501 086 € | €7.7m | 73 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 5 698 844 € | 132 287 € | 4 380 076 € | €8.1m | 74 | 25.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€5.0m€2.5m0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 987 364 € | 268 939 € | 273 882 € | 78 |
| 2025 | 8 254 239 € | 928 562 € | 957 269 € | 76 |
| 2024 | 6 204 080 € | 746 858 € | 780 067 € | 66 |
| 2023 | 5 995 184 € | 702 418 € | 730 573 € | 67 |
| 2022 | 6 810 821 € | 673 098 € | 696 014 € | 74 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.0m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €269k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €274k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 78 | — | — | — |
| Käive 2025 | €2.1m | €2.0m | €2.1m | €2.0m |
| Riigimaksud 2025 | €210k | €235k | €232k | €252k |
| Tööjõumaksud 2025 | €215k | €241k | €245k | €257k |
| Töötajaid 2025 | 72 | 75 | 78 | 76 |
| Käive 2024 | €1.5m | €1.6m | €1.6m | €1.5m |
| Riigimaksud 2024 | €184k | €191k | €184k | €188k |
| Tööjõumaksud 2024 | €195k | €197k | €194k | €194k |
| Töötajaid 2024 | 66 | 67 | 66 | 66 |
| Käive 2023 | €1.6m | €1.6m | €1.4m | €1.4m |
| Riigimaksud 2023 | €175k | €180k | €175k | €172k |
| Tööjõumaksud 2023 | €177k | €188k | €185k | €181k |
| Töötajaid 2023 | 73 | 72 | 68 | 67 |
| Käive 2022 | €1.6m | €1.8m | €1.6m | €1.8m |
| Riigimaksud 2022 | €163k | €169k | €170k | €171k |
| Tööjõumaksud 2022 | €169k | €175k | €177k | €175k |
| Töötajaid 2022 | 75 | 73 | 76 | 74 |
Kommertspandid (1)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
5 000 000,00 € EEK
Järjekoht: esimene · Algus 29.07.2009 · kehtiv
Kinnistud (2 · 4,37 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 1 päeva tagasiNurmevälja tn 3, Maardu linn, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%44604:001:0070#818602
2,68 ha
Kinnistusraamatust →Tehnopargi vkt 9, Härmakosu küla, Anija vald, Harju maakond
KinnisasiTootmismaa 100%14101:001:0808#9693802
1,69 ha
Kinnistusraamatust →Ajalugu (28)
Äriregister kanded10.07.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10019115 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.11.2024
Muutmiskanne
Ä 10019115 / 13 · Olek: Jõustunud
07.11.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.10.2024
Muutmiskanne
Ä 10019115 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.05.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 10019115 / M5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
03.07.2018
Muutmiskanne
Ä 10019115 / M4 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
K 10019115 / 12 · Olek: Jõustunud
12.03.2018
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 4
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10019115 / 11 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10019115 / 10 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
28.09.2017
Muutmiskanne
Ä 10019115 / 9 · Olek: Jõustunud
28.09.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
23.04.2014
Kommertspandi muutmiskanne
K 10019115 / 8 · Olek: Jõustunud
23.04.2014
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 3
11.03.2014
Kommertspandi muutmiskanne
K 10019115 / 7 · Olek: Jõustunud
11.03.2014
Kommertspandi muutmiskanne
Kanne nr 2
07.09.2011
Muutmiskanne
Ä 10019115 / 6 · Olek: Jõustunud
07.09.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.07.2009
Kommertspandi avamiskanne
K 132164 · Olek: Jõustunud
29.07.2009
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
05.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 19115 / 5 · Olek: Jõustunud
09.01.2003
Märkus
Kanne nr 3
08.01.2003
Märkus
Ä 19115 / 4 · Olek: Jõustunud
25.04.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
09.04.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Lauri LahtmäeJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja, Aktsionär 62% · 3 muud ettevõtet