Üldandmed
Äriregister · 23 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.05.1998Äriregister
- Aadress
- Iru tee 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 7120774Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62202 — Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100579088MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 23 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 23 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 23 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 23 h tagasiOÜ Reminet on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 222 964 € | −33 511 € | 157 405 € | €412k | 3 | 06.07.2025 |
| 2023 | 586 764 € | 128 268 € | 190 916 € | €560k | 2 | 29.06.2024 |
| 2022 | 216 699 € | 3997 € | 62 648 € | €116k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 187 032 € | 7831 € | 58 651 € | €118k | 2 | 28.06.2022 |
| 2020 | 139 295 € | 24 203 € | 50 820 € | €112k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 127 095 € | 10 905 € | 26 617 € | €68k | 2 | 05.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 41 523 € | 16 948 € | 12 635 € | 3 |
| 2025 | 259 028 € | 88 440 € | 55 974 € | 3 |
| 2024 | 760 206 € | 136 024 € | 44 272 € | 3 |
| 2023 | 218 069 € | 68 724 € | 42 900 € | 2 |
| 2022 | 240 105 € | 68 347 € | 40 261 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €42k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €66k | €42k | €114k | €37k |
| Riigimaksud 2025 | €24k | €16k | €31k | €17k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €13k | €16k | €14k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €612k | €36k | €85k | €28k |
| Riigimaksud 2024 | €83k | €14k | €13k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €10k | €7k | €16k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €40k | €28k | €86k | €64k |
| Riigimaksud 2023 | €14k | €14k | €24k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €12k | €11k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €52k | €37k | €80k | €71k |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €11k | €21k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €9k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Riigihanked (2 · €597k)
Riigihangete register · 18 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 31.08.2023 | Ruumikasutuse ja sisekliima monitooringu süsteem energiatarbimise optimeerimiseks | Eesti Kunstiakadeemia | 381 624 € |
| 28.02.2023 | Tallinna kinnisvara haldussüsteem | Tallinna Strateegiakeskus | 214 999 € |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10028462 / 11 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10028462 / 10 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 15 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10028462 / 9 · Olek: Jõustunud
23.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 8
23.07.2013
Muutmiskanne
Ä 10028462 / 8 · Olek: Jõustunud
26.06.2013
Muutmiskanne
Ä 10028462 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28462 / 7 · Olek: Jõustunud
28.03.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.03.2005
Muutmiskanne
Ä 28462 / 6 · Olek: Jõustunud
01.04.2004
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.04.2004
Muutmiskanne
Ä 28462 / 5 · Olek: Jõustunud
29.04.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Kanne nr 4
29.04.2002
Mitteavaldatav muutmiskanne
Ä 28462 / 4 · Olek: Jõustunud
10.08.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 3
26.01.2000
Avaldatav muutmiskanne
Kanne nr 2
04.05.1998
Ümberregistreerimiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Kaia KirsJuhatuse liige, Osanik 55%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Mihkel MetsalaJuhatuse liige, Osanik 30%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet