Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 12.10.1998Äriregister
- Aadress
- Lelle tn 24ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 6283636Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69202 — Raamatupidamine, maksualane nõustamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100376702MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 19 h tagasiosaühing Destylo on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 181 518 € | 46 810 € | 185 092 € | €203k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 186 947 € | 42 919 € | 227 332 € | €248k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 182 032 € | 72 827 € | 268 763 € | €291k | 2 | 30.06.2023 |
| 2021 | 164 155 € | 58 167 € | 290 636 € | €310k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 169 081 € | 64 552 € | 282 024 € | €316k | 3 | 30.06.2021 |
| 2019 | 147 860 € | 24 260 € | 253 872 € | €315k | 3 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 51 558 € | 23 165 € | 7218 € | 4 |
| 2025 | 189 672 € | 86 966 € | 29 293 € | 4 |
| 2024 | 197 238 € | 82 776 € | 32 994 € | 4 |
| 2023 | 170 449 € | 75 799 € | 32 039 € | 4 |
| 2022 | 180 733 € | 68 872 € | 23 022 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €52k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €43k | €51k | €48k | €49k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €23k | €20k | €23k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €7k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €61k | €46k | €48k | €42k |
| Riigimaksud 2024 | €23k | €20k | €20k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €8k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €48k | €43k | €43k | €37k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €19k | €19k | €16k |
| Tööjõumaksud 2023 | €8k | €9k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €46k | €43k | €49k | €43k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €16k | €19k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10035308 / 9 · Olek: Jõustunud
16.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
16.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10035308 / 8 · Olek: Jõustunud
07.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
07.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10035308 / 7 · Olek: Jõustunud
09.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
09.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10035308 / 6 · Olek: Jõustunud
09.05.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10035308 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
06.12.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
06.12.2010
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10035308 / 5 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.06.2010
Muutmiskanne
Ä 10035308 / 4 · Olek: Jõustunud
21.06.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.06.2007
Muutmiskanne
Ä 35308 / 3 · Olek: Jõustunud
01.11.1999
Kapitali muutmise kanne
Kanne nr 2
12.10.1998
Asutamiskanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Hjalmar KonnoJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Destylo Invest OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
GR Rooms OÜ
Tegelik kasusaaja
Kohila tn Muuseumi Arendus OÜ
Asutaja
ME3 Motosport.com OÜ
Asutaja
MTÜ Melanoomipäev
AsutajaTegelik kasusaajaJuhatuse liige
Osaühing Jaani Kinnisvara
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
SPORDIKLUBI CFC
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja